Vis tabell for

X-Ide liga 2022-2023

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Drammen TigersBuBK39682198200,41182193,018,0
2MoldeTBKr37439180208,01081184,017,0
3TrondheimTBKr36835180204,61051468,011,0
4BriskebyenIBK32753162202,2950458,010,0
5SolørIBK32802162202,5941461,09,0
6MunkenTBKr35963180199,81041554,09,0
7CrossRBK39512198199,61131753,07,0
8MascotBBK37975198191,81121830,05,0
9GlåmdalIBK31765162196,1912634,04,0
10Vepsa (Trukket)ABK000,000000,00,0

Kamper X-Ide liga runde 8

30.Januar -5.Februar 2023
Munken -Drammen Tigers lø. kl.100040 fot:pdf
Mascot -Briskebyen lø. kl.1100
Trondheim -Drammen Tigers lø. kl.1200Dead Mans Curve 43 Fot
Molde -Vepsa Strøket p.g.a. trukket lag
Munken -Vepsa Strøket p.g.a. trukket lag
Glåmdal -Briskebyen sø. kl.1100https://patternlibrary.kegel.net/pattern/5b4520b9-d052-ec11-8c62-000d3a5afd36
Molde -Drammen Tigers sø. kl.11302007 Kegel London International, 39 fot
Trondheim -Vepsa Strøket p.g.a. trukket lag
Glåmdal -Solør sø. kl.1330https://patternlibrary.kegel.net/pattern/5b4520b9-d052-ec11-8c62-000d3a5afd36