registrering for lisensnummer : for sesongen.

Tor Arne Holmen

Spiller denne sesongen for Verdal BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 18 1203 6 200.50 1203 6 200.50
2 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1200 6 200.00 2403 12 200.25
3 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1192 6 198.67 3595 18 199.72
4 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1121 6 186.83 4716 24 196.50
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 471624196,50 471624196,50 000,00
Turnering 471624196,50 471624196,50 000,00
Hall20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Levanger Bowling180,88190,64176,77176,55173,61181,52179,41176,14185,41168,74182,47181,88182,78184,98177,29178,06182,69170,57183,97196,50
Centrum Trondheim187,83154,83164,33187,25166,36145,75185,92189,25
TP Bowlingsenter154,50188,00
Lykkeland Steinkjer160,00172,00
Bowling 1 Heimdal187,33177,29188,33182,50182,09210,33218,00160,25177,25182,12161,00166,17178,60
Dora Bowling165,73171,06164,42200,00183,33196,33222,67181,86184,68151,00201,07184,68176,71169,12164,33162,91191,86
Bowling 1 Gjøvik172,00
Bowling 1 Elverum175,75168,50
Bowling 1 Hamar168,25175,50192,17155,25
Rabalder184,50160,00174,25
Bjugn Bowling164,33169,08182,67169,83190,83178,75214,00
Orkland Bowling184,33180,67160,25183,50
Panorama Bowling169,00174,33137,33155,00201,00209,00171,00
Oppdal Bowling177,33178,67208,67169,00
Lucky Bowl Veitvet178,67174,50169,38
Steinkjer Bowling165,85194,42171,67172,92154,33169,14172,33186,83
Ørsta Bowling173,67
Verdal Bowling167,38195,07184,64182,44
Hitra Bowling166,33
Lille Paris172,50
Bowling 1 Strømmen162,00
Sletterkulo Bowling169,00169,00139,00
Lucky Bowl Lørenskog133,00
Arendal Bowling193,83
Bowling 1 Brønnøy193,33
Magic Bowling167,62
Bowlinghallen.no-Stjørdal157,17
snitt