Vis tabell for

X-Ide liga 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Drammen TigersBuBK23218108215,0651054,011,0
2TrondheimTBKr25952126206,0742149,010,0
3SolørIBK22007108203,8640245,08,0
4BriskebyenIBK1909690212,2540138,08,0
5VepsaABK1388872192,9421124,05,0
6OsloOBK24311126192,9720534,04,0
7MunkenTBKr22183108205,4620430,04,0
8GlåmdalIBK1441672200,2410322,02,0
9Arctic StrikeTBK1775090197,2510421,02,0
10MascotBBK20909108193,6602418,02,0

Kamper X-Ide liga runde 10

28.Mars -3.April 2022
Vepsa -Oslo lø. kl.1030
Munken -Mascot lø. kl.110040 fot:pdf
Trondheim -Mascot lø. kl.1330
Solør -Glåmdal sø. kl.1100
Arctic Strike -Mascot sø. kl.1300
Arctic Strike -Drammen Tigers sø. kl.1530