Vis tabell for

X-Ide liga 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Drammen TigersBuBK23218108215,0651054,011,0
2TrondheimTBKr25952126206,0742149,010,0
3SolørIBK22007108203,8640245,08,0
4BriskebyenIBK1909690212,2540138,08,0
5VepsaABK1388872192,9421124,05,0
6OsloOBK24311126192,9720534,04,0
7MunkenTBKr22183108205,4620430,04,0
8GlåmdalIBK1441672200,2410322,02,0
9Arctic StrikeTBK1775090197,2510421,02,0
10MascotBBK20909108193,6602418,02,0

Kamper X-Ide liga runde 12

2.-8. Mai 2022
Arctic Strike -Oslo sø. kl.1300
Briskebyen -Glåmdal sø. kl.1300Edge kortet ned til 38 fot http://www.ntba.ca/wp-content/uploads/2017/01/edge-pattern.pdf
Mascot -Solør sø. kl.1300
Trondheim -Munken sø. kl.1300
Vepsa -Drammen Tigers sø. kl.1300