Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr1733990192,7521226,05,0
5SarpsborgØBK356918198,311007,02,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 3

19.-25. Oktober 2026
Drammen Tigers -Munken 3488 - 35164,0  -  8,0[Oppdater]
Frogner -Trondheim 3632 - 41192,0  -  10,0[Oppdater]
Sarpsborg -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag
Drammen Tigers -Trondheim 3424 - 35455,0  -  7,0[Oppdater]
Frogner -Munken 3639 - 37586,0  -  6,0[Oppdater]
Drammen Tigers -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag
Molde -Solør sø. kl.1000Kegel London International 2007, 39 fot
Sarpsborg -Munken sø. kl.1000Autobahn 42ft
Molde -Orkla sø. kl.1200Kegel London International 2007, 39 fot
Sarpsborg -Trondheim sø. kl.1200Autobahn 42ft
Frogner -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag