Vis tabell for

X-Ide liga damer 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr948048197,5330030,06,0
2FrognerOBK1456680182,1522129,06,0
3GlåmdalIBK896948186,9321025,05,0
4SolørIBK878548183,0320124,04,0
5MoldeTBKr1715096178,6602426,02,0
6MunkenTBKr1351780169,0510415,02,0
7Arctic StrikeTBK322516201,610106,01,0

Alle kamper

1 Glåmdal -Munken 3222 - 29019,0  -  3,0
1 Solør -Munken 2988 - 256511,0  -  1,0
2 Trondheim -Molde 2979 - 28778,0  -  4,0
2 Munken -Molde 2691 - 26826,0  -  5,0
2 Frogner -Glåmdal 2898 - 28106,0  -  6,0
2 Arctic Strike -Molde 3225 - 32356,0  -  6,0
2 Frogner -Solør 2974 - 29398,0  -  4,0
3 Glåmdal -Trondheim utsatt til lø. 08.01 kl.0000Legg til resultat
3 Solør -Trondheim utsatt til lø. 08.01 kl.0000Legg til resultat
3 Arctic Strike -Trondheim utsatt til sø. 06.02 kl.1230
3 Arctic Strike -Munken utsatt til sø. 06.02 kl.1630
4 Molde -Glåmdal 2740 - 29372,0  -  10,0
4 Trondheim -Frogner 3308 - 288111,0  -  1,0
4 Munken -Frogner 2739 - 30164,0  -  8,0
4 Molde -Frogner 2829 - 27976,0  -  6,0
4 Molde -Solør 2787 - 28583,0  -  9,0
4 Trondheim -Munken 3193 - 262111,0  -  1,0
5 Solør -Arctic Strike lø. 08.01 kl.1200Legg til resultat
5 Glåmdal -Arctic Strike lø. 08.01 kl.1600Legg til resultat
5 Frogner -Arctic Strike sø. 09.01 kl.1100Legg til resultat
6 Solør -Glåmdal sø. 06.02 kl.1100
7 Glåmdal -Frogner lø. 19.02 kl.1100
7 Munken -Arctic Strike lø. 19.02 kl.110040 fot:pdf
7 Trondheim -Arctic Strike lø. 19.02 kl.1400
7 Solør -Frogner lø. 19.02 kl.1500
7 Molde -Arctic Strike sø. 20.02 kl.1100
8 Glåmdal -Molde lø. 05.03 kl.1100
8 Solør -Molde lø. 05.03 kl.1500
8 Frogner -Molde sø. 06.03 kl.1100
9 Molde -Munken lø. 19.03 kl.1100
9 Molde -Trondheim lø. 19.03 kl.1330
10 Munken -Glåmdal sø. 03.04 kl.120040 fot:pdf
10 Trondheim -Solør sø. 03.04 kl.1200
10 Munken -Solør sø. 03.04 kl.150040 fot:pdf
10 Trondheim -Glåmdal sø. 03.04 kl.1500
11 Frogner -Munken lø. 23.04 kl.1100
11 Arctic Strike -Solør lø. 23.04 kl.1200
11 Frogner -Trondheim lø. 23.04 kl.1330
11 Arctic Strike -Glåmdal sø. 24.04 kl.1200
12 Arctic Strike -Frogner sø. 08.05 kl.1300
12 Glåmdal -Solør sø. 08.05 kl.1300
12 Munken -Trondheim sø. 08.05 kl.130040 fot:pdf