Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr1733990192,7521226,05,0
5SarpsborgØBK356918198,311007,02,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 2

28.September -4.Oktober 2026
Mascot -Orkla Strøket p.g.a. trukket lag
Briskebyen -Frogner 3694 - 36238,0  -  4,0
Solør -Drammen Tigers 3894 - 342511,0  -  1,0
Trondheim -Munken 3699 - 333210,0  -  2,0
Briskebyen -Drammen Tigers 3800 - 37398,0  -  4,0
Solør -Frogner 3871 - 36038,0  -  4,0
Mascot -Molde Strøket p.g.a. trukket lag