Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr1733990192,7521226,05,0
5SarpsborgØBK356918198,311007,02,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 5

30.November -6.Desember 2026
Drammen Tigers -Orkla lø. kl.1000
Frogner -Molde lø. kl.1000
Mascot -Munken Strøket p.g.a. trukket lag
Drammen Tigers -Molde lø. kl.1300
Frogner -Orkla lø. kl.1300
Mascot -Trondheim Strøket p.g.a. trukket lag
Sarpsborg -Molde sø. kl.1000Autobahn 42ft
Briskebyen -Solør sø. kl.1100Edge kortet ned til 38 fot https://www.midwestbowling.com/sites/default/files/oil-patterns/brunswick-edge.pdf
Sarpsborg -Orkla sø. kl.1200Autobahn 42ft