Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr1733990192,7521226,05,0
5SarpsborgØBK356918198,311007,02,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 6

4.-10. Januar 2027
Briskebyen -Mascot Strøket p.g.a. trukket lagEdge kortet ned til 38 fot https://www.midwestbowling.com/sites/default/files/oil-patterns/brunswick-edge.pdf
Orkla -Munken lø. kl.1000Kegel kode 4137, 37 fot
Sarpsborg -Frogner lø. kl.1000Autobahn 42ft
Orkla -Trondheim lø. kl.1200Kegel kode 4137, 37 fot
Sarpsborg -Drammen Tigers lø. kl.1200Autobahn 42ft
Solør -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag