Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr20856108193,1621331,05,0
5SarpsborgØBK710136197,2220013,04,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 7

25.-31. Januar 2027
Mascot -Frogner Strøket p.g.a. trukket lag
Briskebyen -Munken lø. kl.1100Edge kortet ned til 38 fot https://www.midwestbowling.com/sites/default/files/oil-patterns/brunswick-edge.pdf
Solør -Trondheim lø. kl.1100
Briskebyen -Trondheim lø. kl.1400Edge kortet ned til 38 fot https://www.midwestbowling.com/sites/default/files/oil-patterns/brunswick-edge.pdf
Solør -Munken lø. kl.1400
Briskebyen -Molde sø. kl.1000Edge kortet ned til 38 fot https://www.midwestbowling.com/sites/default/files/oil-patterns/brunswick-edge.pdf
Mascot -Drammen Tigers Strøket p.g.a. trukket lag
Frogner -Sarpsborg sø. kl.1100
Solør -Molde sø. kl.1300