Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr1733990192,7521226,05,0
5SarpsborgØBK356918198,311007,02,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 9

22.-28. Februar 2027
Munken -Trondheim ti. kl.1800
Munken -Sarpsborg lø. kl.0900
Drammen Tigers -Briskebyen lø. kl.1000
Frogner -Solør lø. kl.1000
Molde -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag
Trondheim -Sarpsborg lø. kl.1100
Drammen Tigers -Solør lø. kl.1300
Frogner -Briskebyen lø. kl.1300
Orkla -Mascot Strøket p.g.a. trukket lagKegel kode 4137, 37 fot
Orkla -Sarpsborg sø. kl.1000Kegel kode 4137, 37 fot
Munken -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag
Orkla -Molde sø. kl.1200Kegel kode 4137, 37 fot
Trondheim -Mascot Strøket p.g.a. trukket lag