Vis tabell for

Eliteserien 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BriskebyenIBK21458108198,7641143,09,0
2TrondheimTBKr1860790206,7540142,08,0
3SolørIBK1840890204,5540140,08,0
4MunkenTBKr1733990192,7521226,05,0
5SarpsborgØBK356918198,311007,02,0
6FrognerOBK1449772201,3401316,01,0
7MoldeTBKr364718202,610106,01,0
8Drammen TigersBuBK1748690194,3500519,00,0
9OrklaTBKr630536175,120023,00,0
10Mascot (Trukket)BBK000,000000,00,0

Kamper Eliteserien runde 10

8.-14. Mars 2027
Munken -Orkla ma. 08.03 kl.1800
Munken -Frogner lø. kl.0900
Mascot -Briskebyen Strøket p.g.a. trukket lag
Molde -Drammen Tigers lø. kl.1000
Sarpsborg -Solør lø. kl.1100Autobahn 42ft
Trondheim -Frogner lø. kl.1100
Orkla -Drammen Tigers lø. kl.1500Kegel kode 4137, 37 fot
Mascot -Sarpsborg Strøket p.g.a. trukket lag
Munken -Drammen Tigers sø. kl.1100
Orkla -Frogner sø. kl.1100Kegel kode 4137, 37 fot
Trondheim -Drammen Tigers sø. kl.1300