Vis tabell for

X-Ide liga damer 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1TrondheimTBKr948048197,5330030,06,0
2FrognerOBK1456680182,1522129,06,0
3GlåmdalIBK896948186,9321025,05,0
4SolørIBK878548183,0320124,04,0
5MoldeTBKr1715096178,6602426,02,0
6MunkenTBKr1351780169,0510415,02,0
7Arctic StrikeTBK322516201,610106,01,0

Kamper X-Ide liga damer runde 5

3.-9. Januar 2022
Solør -Arctic Strike lø. kl.1200Legg til resultat
Glåmdal -Arctic Strike lø. kl.1600Legg til resultat
Frogner -Arctic Strike sø. kl.1100Legg til resultat