registrering for lisensnummer : for sesongen.

Stanley Richard King

Spiller denne sesongen for Oslo BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 14.Sep-26 5.div.vet. runde 2 Lucky Bowl V Veteranliga 530 3 176.67 530 3 176.67
2 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Lucky Bowl V NBF liga 671 4 167.75 1201 7 171.57
3 20.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Lucky Bowl V NBF liga 691 4 172.75 1892 11 172.00
4 21.Sep-26 5.div.vet. runde 3 Lucky Bowl V Veteranliga 525 3 175.00 2417 14 172.64
5 03.Oct-26 3.div Øst 1 Avd A r Bowling 1 Gj NBF liga 647 4 161.75 3064 18 170.22
6 05.Oct-26 5.div.vet. runde 4 Lucky Bowl V Veteranliga 565 3 188.33 3629 21 172.81
7 12.Oct-26 5.div.vet. runde 5 Lucky Bowl V Veteranliga 554 3 184.67 4183 24 174.29
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 418324174,29 353620176,80 6474161,75
NBF liga 200912167,42 13628170,25 6474161,75
Veteranliga 217412181,17 217412181,17 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Veitvet184,76186,18166,83190,88187,97186,50190,53180,64178,00186,38140,00181,61181,17181,88179,37179,27179,45178,35178,91173,23173,15172,24170,24176,80
Bowling 1 Gjøvik191,67180,00177,00174,25192,00187,00172,00158,25168,50161,75
Hønefoss Bowling169,50182,50183,38177,75168,67173,50185,50
Bowlingsenteret Kongsving189,62181,00178,29212,00170,00
Lucky Bowl Lørenskog186,25185,17182,94182,92208,50184,50182,67187,50206,75167,75177,25163,88
Lucky Bowl Holmen187,00188,67191,31195,80173,00173,00187,12189,73182,25196,50167,00163,75
Bowlinghallen Solør190,14182,25178,00162,33147,00155,50160,25158,33
Bowling 1 Elverum177,00211,00186,25176,25175,50157,00
Lucky Bowl Hamar176,00180,00192,50168,00203,83193,55187,24200,25189,15172,00180,67151,00183,86200,83196,00191,83164,00183,12173,00
Pers Hotell179,33174,170,00
Sarpsborg Bowlingsenter163,67196,33178,75180,57167,80170,43163,92
Lucky Bowl Moss183,33182,62186,33173,67178,67208,00180,25186,25166,50
Dora Bowling164,12162,88180,82155,25
Lucky Bowl Trondheim189,08
Karla`s Bowling183,25
Sandvika Bowling179,40
Arendal Bowling197,67177,00191,36
Lucky Bowl Kongsberg191,33195,67176,00185,43189,62
Utenlands193,50196,33189,72190,11193,83186,67180,78181,33189,61190,72
Førtito Bar & Bowling167,33197,67178,00193,25
Tromsø Bowling & Biljard184,83181,50160,67202,50
Kongsten Bowling176,00183,67170,00
Nordlyset Bowling190,00
Aspmyra Bowling202,67185,83
Lucky Bowl Strømmen198,09190,27184,92192,12186,31191,75185,50190,12179,75
TP Bowlingsenter179,00
Lucky Bowl Drammen174,00170,33
Åsnes205,33183,33169,83184,62
Bowling 1 Drammen166,33200,20179,17190,25
Lillestrøm Bowlingsenter204,33176,50187,00164,00190,00184,33180,00
Lucky Bowl Åsen176,00176,00175,67176,67
GSK Bowling160,00216,67193,00
Bowling 1 Kongsvinger174,67
Mestern Skreppestadveien184,33
Evje Bowling184,67
Uregistrert182,62194,92181,12200,72169,00
Lille Paris201,06184,31196,63194,25184,83
Lucky Bowl Hannevika192,67
Metro Sandefjord186,00
Bergen - Sandsli207,17181,67
Lucky Bowl Haugesund147,00
Mester'n Fredrikstad202,25
Vennesla Bowling195,75
Panorama Bowling182,67
Stadion Bowling208,25
Metro Skøyen183,00
Steinkjer Bowling179,33
snitt