registrering for lisensnummer : for sesongen.

Per-Einar Walstad

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 21 1224 6 204.00 1224 6 204.00
2 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1136 6 189.33 2360 12 196.67
3 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 991 6 165.17 3351 18 186.17
4 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/2 - finale 5 622 3 207.33 3973 21 189.19
5 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 739 3 246.33 4712 24 196.33
6 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 728 3 242.67 5440 27 201.48
7 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 688 3 229.33 6128 30 204.27
8 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 679 3 226.33 6807 33 206.27
9 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 675 3 225.00 7482 36 207.83
10 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 661 3 220.33 8143 39 208.79
11 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 659 3 219.67 8802 42 209.57
12 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 656 3 218.67 9458 45 210.18
13 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 642 3 214.00 10100 48 210.42
14 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 634 3 211.33 10734 51 210.47
15 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 614 3 204.67 11348 54 210.15
16 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 588 3 196.00 11936 57 209.40
17 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 580 3 193.33 12516 60 208.60
18 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 580 3 193.33 13096 63 207.87
19 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 567 3 189.00 13663 66 207.02
20 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 564 3 188.00 14227 69 206.19
21 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 9 505 3 168.33 14732 72 204.61
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1473272204,61 000,00 1473272204,61
Turnering 1473272204,61 000,00 1473272204,61
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Oppdal Bowling182,33193,33196,75218,70224,00211,93210,29214,62207,00201,38193,57202,24193,00208,67206,04203,63189,55203,55214,88188,08210,76
Levanger Bowling204,18212,46210,98214,17203,67219,92195,49205,21201,67195,95195,04205,73183,53206,60206,17205,91186,17
TP Bowlingsenter182,50211,33167,00171,67219,25
Bowlingsenteret Kongsving205,83165,00210,00217,15
Bowling 1 Heimdal207,73204,39206,25205,44208,63216,44207,33207,36197,50198,83187,33201,92187,66176,83209,75198,00196,33194,00180,50212,59
Centrum Trondheim215,72229,58190,33200,68200,96189,36197,90194,92200,81201,09199,57196,03203,07202,11204,76
Dora Bowling217,19211,20204,74211,82218,23207,18205,26221,74215,03202,68199,00205,78199,03209,89210,48208,81213,67197,38224,38201,96
Lucky Bowl Holmen203,33228,67187,67175,67179,75199,75
Mestern Skreppestadveien168,50201,33211,33173,33188,67224,33191,00193,67212,50199,00
Lucky Bowl Veitvet209,00196,83195,07193,67201,90190,33205,67189,17207,73195,17192,83197,33
Hønefoss Bowling164,50175,50148,50192,11
Hannevika Bowling176,00247,00228,33181,33189,00188,67
Bowling 1 Drammen204,00203,00232,00203,33205,94230,33192,33171,17204,33195,67183,67
Panorama Bowling202,73202,25216,54212,46201,44211,26196,94200,54189,07195,28195,25205,42175,06
Bowling 1 Elverum195,25192,00227,00
Orkland Bowling197,17207,96198,44200,72202,27204,17211,19200,44188,39203,35198,27172,60200,92197,50197,40
Aspmyra Bowling201,38173,40196,90
Bowling 1 Sortland164,22
Bowling 1 Hamar196,83210,67212,89224,33206,75207,56164,78202,67193,22200,83205,44
Bowlinghallen Solør210,00183,00178,27
Lucky Bowl Åsen190,67229,00191,67167,00208,00188,67189,000,00
Bowling 1 Vestkanten207,00199,33216,33195,67219,00157,50184,670,00
Utenlands187,83205,25207,54211,17
Sletterkulo Bowling227,67180,33206,47167,75
Pers Hotell189,33
Metro Sandefjord187,00178,33185,00199,33
Lucky Bowl Drammen198,00
Bjugn Bowling194,17218,89189,33211,78216,71219,26235,87196,67
Vallø Bowling205,00
Bowling 1 Gjøvik239,67185,75174,50
Lucky Bowl Kongsberg213,00170,33
Evje Bowling199,42204,04193,83201,52
Kongsten Bowling167,00169,000,00
Tromsø Bowling & Biljard197,00198,89240,33
Vennesla Bowling198,40229,20
Verdal Bowling212,75200,44204,05213,40
Lucky Bowl Lørenskog194,67169,50204,00
Steinkjer Bowling207,85193,42211,80229,40211,89209,22194,43
Åsnes173,67
Sheiken Bowling & Biljard189,67195,00
Bowling 1 Strømmen215,00
Arendal Bowling212,00
Magic Bowling198,33170,67204,67
Sjøsenteret-Tønsberg204,38
Lille Paris223,62200,62194,33
Bowling 1 Moss207,58190,67198,58
Sarpsborg Bowlingsenter187,50195,56
Bowlinghallen.no-Stjørdal194,88182,00
Førtito Bar & Bowling205,33161,67
Lillestrøm Bowlingsenter192,33
Uregistrert
snitt