registrering for lisensnummer : for sesongen.

Ingunn Farbu

Spiller denne sesongen for Frogner BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 596 3 198.67 596 3 198.67
2 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 0 0 0.00 596 3 198.67
3 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 9 1189 6 198.17 1785 9 198.33
4 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1178 6 196.33 2963 15 197.53
5 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1173 6 195.50 4136 21 196.95
6 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Mellomspill 2 850 4 212.50 4986 25 199.44
7 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Kvartfinale 1 401 2 200.50 5387 27 199.52
8 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Semifinale 1 516 2 258.00 5903 29 203.55
9 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Finale 1 398 2 199.00 6301 31 203.26
10 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 637 3 212.33 6938 34 204.06
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 693834204,06 000,00 693834204,06
Turnering 570528203,75 000,00 570528203,75
Osloliga 12336205,50 000,00 12336205,50
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Lørenskog211,53206,46212,50209,90218,17205,24217,38203,75
Lucky Bowl Holmen241,44194,22218,25198,67
Lucky Bowl Veitvet218,59192,67212,67212,22205,67194,22216,290,00
Vallø Bowling201,69
Bowling 1 Vestkanten0,00
Lucky Bowl Hamar215,350,00
Bowling 1 Elverum224,08
Kongsten Bowling201,67219,25
Lucky Bowl Moss193,83224,78209,17
Sarpsborg Bowlingsenter194,35209,13
Askim Bowling220,17204,83
Hønefoss Bowling207,33195,55
Utenlands192,90209,95215,04195,24
Bowlingsenteret Kongsving186,12193,78
Dora Bowling199,08214,42
Bowlinghallen Solør209,29
Centrum Trondheim206,58
Bergen - Sandsli210,33186,00220,00242,67
Lucky Bowl Trondheim209,33205,00230,33
Evje Bowling210,31
Bowling 1 Drammen211,38210,33199,80203,25
GSK Bowling198,65
Lucky Bowl Strømmen201,25219,71192,25
Lucky Bowl Kongsberg228,33233,67
Bjugn Bowling214,00231,33
Lille Paris225,30
Drammen Bowling219,68
Metro Sandefjord198,00
Magic Bowling197,62
Lillestrøm Bowlingsenter194,33
Vennesla Bowling192,33
Arendal Bowling184,67
Mestern Skreppestadveien167,67
Uregistrert
snitt