registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kenneth Hermansen

Spiller denne sesongen for Fredrikstad BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 16 1206 6 201.00 1206 6 201.00
2 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1123 6 187.17 2329 12 194.08
3 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 1 2 811 4 202.75 3140 16 196.25
4 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 2 11 739 4 184.75 3879 20 193.95
5 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Kongsten Bow Veteranliga 701 3 233.67 4580 23 199.13
6 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Kongsten Bow Veteranliga 622 3 207.33 5202 26 200.08
7 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Kongsten Bow Veteranliga 697 3 232.33 5899 29 203.41
8 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Kongsten Bow Veteranliga 692 3 230.67 6591 32 205.97
9 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Kongsten Bow Veteranliga 606 3 202.00 7197 35 205.63
10 14.Oct-26 FBK`s Onsdagscup 2 Kongsten Bow Innledende 1 905 4 226.25 8102 39 207.74
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 810239207,74 422319222,26 387920193,95
Turnering 478424199,33 9054226,25 387920193,95
Veteranliga 331815221,20 331815221,20 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Kongsten Bowling205,00193,57206,33209,50215,13222,57203,67212,82228,71221,25222,32223,76220,20208,40220,07221,20
Sarpsborg Bowlingsenter141,33207,57222,50220,92217,66217,77209,54208,33209,00208,11211,28222,22220,10193,95
Hønefoss Bowling215,38210,53223,25191,19209,40190,86210,41202,52199,61
Pers Hotell220,33216,81193,33
Lucky Bowl Veitvet224,11198,89188,67207,64205,51210,97209,89203,67196,75203,60190,95
Lucky Bowl Trondheim194,67207,67214,83208,11190,33
Tromsø Bowling & Biljard175,33207,67219,00200,33199,50170,17
Lucky Bowl Hamar225,50217,33217,13208,33188,00221,00
Lucky Bowl Moss191,00212,00228,91233,24222,46219,61217,92239,25204,75205,83
Bowlinghallen Solør183,50220,33185,67211,67199,78
Oppdal Bowling222,42218,62211,42213,38184,33212,50193,87
Askim Bowling219,62211,22193,00
Utenlands217,42227,50211,42193,40201,10205,47180,17
Lucky Bowl Åsen207,67236,67
Bowlingsenteret Kongsving212,75212,50194,33214,74
Bowling 1 Drammen178,33228,50218,50215,33219,46207,21223,05207,59
Bowling 1 Vestkanten232,33202,67
Dora Bowling189,00241,00
Centrum Trondheim205,33224,00199,71179,33
Mestern Skreppestadveien214,33200,00182,00207,00203,89196,92
Uregistrert204,75228,71
Sletterkulo Bowling227,75
Aspmyra Bowling192,33162,50216,25
Sandvika Bowling224,50
Førtito Bar & Bowling167,33223,00206,60226,50221,17208,33
Vallø Bowling236,69218,50227,40
Lucky Bowl Drammen208,76209,75228,78
Panorama Bowling197,33202,33
Askøy Bowling189,33
Bowl it233,00
Bowling 1 Gjøvik215,80214,67
Lucky Bowl Hannevika205,00
TP Bowlingsenter203,67
Harstad Bowling202,75
Nordlyset Bowling191,00
Lucky Bowl Lørenskog208,33
Magic Bowling188,00
Levanger Bowling169,33
Bowlinghallen.no-Stjørdal208,67
Drammen Bowling192,75
snitt