registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jann Helgesen

Spiller denne sesongen for Fossen BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 35 1072 6 178.67 1072 6 178.67
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 52 1634 9 181.56 2706 15 180.40
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 519 3 173.00 3225 18 179.17
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 491 3 163.67 3716 21 176.95
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 475 3 158.33 4191 24 174.63
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Finale steg 1 11 623 4 155.75 4814 28 171.93
7 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 907 6 151.17 5721 34 168.26
8 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1087 6 181.17 6808 40 170.20
9 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 45 1138 6 189.67 7946 46 172.74
10 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Sarpsborg Bo Veteranliga 519 3 173.00 8465 49 172.76
11 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Sarpsborg Bo Veteranliga 545 3 181.67 9010 52 173.27
12 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 29 1058 6 176.33 10068 58 173.59
13 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 1033 6 172.17 11101 64 173.45
14 04.Oct-26 3.div Øst 1 Avd A r Metro Sandef NBF liga 786 4 196.50 11887 68 174.81
15 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Sarpsborg Bo Veteranliga 621 3 207.00 12508 71 176.17
16 25.Oct-26 3.div Øst 1 Avd A r Sarpsborg Bo NBF liga 800 4 200.00 13308 75 177.44
17 25.Oct-26 3.div Øst 1 Avd A r Sarpsborg Bo NBF liga 719 4 179.75 14027 79 177.56
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1402779177,56 633635181,03 769144174,80
Turnering 1003758173,05 313218174,00 690540172,62
NBF liga 230512192,08 15198189,88 7864196,50
Veteranliga 16859187,22 16859187,22 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Metro Sandefjord198,75174,50196,50
Sarpsborg Bowlingsenter171,90186,20181,94175,21173,32175,67171,58151,50173,03171,30178,70169,62174,00
Vallø Bowling163,25168,33195,50178,67
Bowling 1 Elverum174,25
Pers Hotell160,22168,42178,00170,48165,40174,20164,14175,25171,08171,87180,00181,17170,09
Kongsten Bowling171,17166,00179,67171,00174,70176,86175,56172,33180,11185,95167,33181,93186,25
Bowlinghallen Solør158,67187,33
Lucky Bowl Veitvet162,75153,00162,00178,33177,67176,50175,17187,00177,30
Bowling 1 Gjøvik176,75
Centrum Trondheim180,75176,50
Askim Bowling183,36178,29173,83174,67
Lucky Bowl Moss177,67160,78184,00180,15172,14191,58184,03183,83178,33174,29
Lucky Bowl Hamar190,17179,33191,50187,83191,00188,17172,38
Lucky Bowl Trondheim171,83175,83176,00167,17168,00
Utenlands178,83178,00167,67169,33173,67176,61
Mestern Skreppestadveien182,67166,38
Uregistrert184,52169,67178,80181,60183,48182,50
Hønefoss Bowling183,50177,00176,67167,00163,83
Lucky Bowl Bergen182,500,00
Bowl it0,00
Bowling 1 Drammen186,00175,00183,00195,80192,88192,83192,25
Lucky Bowl Kongsberg183,88
Stadion Bowling180,25
Bowling 1 Vestkanten178,50
Bowlingsenteret Kongsving174,00168,67
Lucky Bowl Haugesund165,00
Evje Bowling162,25
Panorama Bowling194,50
Levanger Bowling173,25
Lykkeland Steinkjer168,75
Førtito Bar & Bowling179,22169,14179,24178,55174,58
Down Town176,88
Lucky Bowl Holmen177,00
snitt