registrering for lisensnummer : for sesongen.

Øyvind Christiansen

Spiller denne sesongen for Molde BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 14.Sep-26 4.div.vet. runde 2 Panorama Bow Veteranliga 613 3 204.33 613 3 204.33
2 21.Sep-26 Molde Cup 2 Panorama Bow Molde Cup 14 994 6 165.67 1607 9 178.56
3 21.Sep-26 4.div.vet. runde 3 Panorama Bow Veteranliga 588 3 196.00 2195 12 182.92
4 03.Oct-26 2.div avd B runde 2 Lykkeland St NBF liga 820 4 205.00 3015 16 188.44
5 03.Oct-26 2.div avd B runde 2 Lykkeland St NBF liga 661 4 165.25 3676 20 183.80
6 04.Oct-26 2.div avd B runde 2 Centrum Tron NBF liga 804 4 201.00 4480 24 186.67
7 12.Oct-26 4.div.vet. runde 5 Panorama Bow Veteranliga 586 3 195.33 5066 27 187.63
8 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Panorama Bow NBF liga 519 3 173.00 5585 30 186.17
9 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Panorama Bow NBF liga 158 1 158.00 5743 31 185.26
10 25.Oct-26 2.div avd B runde 3 Panorama Bow NBF liga 545 3 181.67 6288 34 184.94
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 628834184,94 400322181,95 228512190,42
Turnering 9946165,67 9946165,67 000,00
Veteranliga 17879198,56 17879198,56 000,00
NBF liga 350719184,58 12227174,57 228512190,42
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Centrum Trondheim173,67186,40186,00201,00
Panorama Bowling168,50165,72186,40174,08182,13182,48182,68175,79165,67
Lykkeland Steinkjer160,50185,12
Futura Bowling164,75200,00188,50223,50
Oppdal Bowling185,67194,50
Lucky Bowl Hamar190,50183,83173,00
Bowling 1 Gjøvik170,67
Dora Bowling156,380,00164,75147,25
Pers Hotell181,78
Hønefoss Bowling174,17
TP Bowlingsenter167,00
Lucky Bowl Veitvet179,33185,67211,75
Lucky Bowl Holmen186,50210,00
Bowling 1 Drammen179,86
Orkland Bowling178,75178,50
Lucky Bowl Trondheim179,50187,67193,42175,33
Kongsten Bowling202,50
Mestern Skreppestadveien184,75
Sarpsborg Bowlingsenter184,50
Uregistrert
snitt