registrering for lisensnummer : for sesongen.

Oddvar Hagenes

Spiller denne sesongen for Haugesund BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 17 1586 9 176.22 1586 9 176.22
2 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Semifinale 9 486 3 162.00 2072 12 172.67
3 26.Aug-26 Haugesund høst cup Lucky Bowl H Standard 5 728 4 182.00 2800 16 175.00
4 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Lucky Bowl H Veteranliga 623 3 207.67 3423 19 180.16
5 13.Sep-26 Høsttreffen 2026 Lucky Bowl H Standard 8 1135 6 189.17 4558 25 182.32
6 13.Sep-26 Høsttreffen 2026 Lucky Bowl H Standard 1082 6 180.33 5640 31 181.94
7 15.Sep-26 3.div Sør-Vest rund Lucky Bowl H NBF liga 687 4 171.75 6327 35 180.77
8 28.Oct-26 Haugesund høst cup Lucky Bowl H Standard 9 731 4 182.75 7058 39 180.97
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 705839180,97 498627184,67 207212172,67
Turnering 574832179,62 367620183,80 207212172,67
Veteranliga 6233207,67 6233207,67 000,00
NBF liga 6874171,75 6874171,75 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Haugesund173,55176,50180,53181,23176,59172,08187,75199,54188,58188,35197,61195,67191,78183,46176,38178,00193,39174,89183,37183,80
Bowling 1 Vestkanten231,00175,00181,75180,33205,94191,50202,00181,00172,67
Stadion Bowling196,87194,45190,44161,50178,33181,50
Bowl it187,50193,41184,00194,25196,88173,00198,76194,42178,25159,67173,11165,50178,75
Lucky Bowl Bergen193,36161,25176,75
Utenlands184,00177,33195,00183,94183,06190,67186,28177,21182,67180,75167,38
Stord190,75165,62
Lucky Bowl Hamar189,33189,00215,67168,50203,58214,67178,83177,33183,17
Lucky Bowl Moss187,67205,50
Kongsten Bowling172,00184,25199,75
Metro Sandefjord168,67185,67184,00181,00178,67182,75191,75
Evje Bowling187,33181,33176,77188,31190,04190,00
Lucky Bowl Veitvet181,60162,33183,67151,83207,67183,67173,44150,17183,83187,33
Lucky Bowl Kongsberg183,33190,00214,00175,33176,00182,00
Mestern Skreppestadveien158,00179,00174,33180,00183,75183,50174,00
Oppdal Bowling169,80
Bowling 1 Drammen186,33176,33183,33180,67184,33178,00176,67185,33188,75196,75159,75
Lucky Bowl Åsen156,00185,97170,33174,67180,83186,330,00183,68178,30177,00197,33199,12169,50
Bergen - Sandsli189,83165,50200,77198,17192,33207,10203,00199,75192,92202,62189,75192,61199,88199,44202,33
Hardanger Bowling186,17192,60178,67
Askøy Bowling178,33177,50181,50198,50173,00180,50186,50
Pers Hotell177,00201,00178,00210,79
Down Town200,50194,25
Vallø Bowling206,75194,25
Dora Bowling189,33179,50
Sand Bowling193,00
Lucky Bowl Drammen192,50183,50
Bowling 1 Os197,12224,12201,25201,12197,62179,25
Hønefoss Bowling178,33183,50
Sjøsenteret-Tønsberg206,00170,00186,67
Bowling 1 Gjøvik186,83
Åsnes177,33177,33
Lucky Bowl Hannevika236,33155,67164,25168,33199,00
Lucky Bowl Trondheim195,00
Lucky Bowl Holmen173,67160,33
Uregistrert174,92192,75
Arendal Bowling164,67203,00
Metro Egersund183,33194,44
Sarpsborg Bowlingsenter186,67
Tromsø Bowling & Biljard200,00205,33178,33
Lucky Bowl Lørenskog166,00185,00
Fyllingsdalen Bow211,00
Lucky Bowl Hana196,00
Magic Bowling175,67
snitt