registrering for lisensnummer : for sesongen.

Osmund Birkeland

Spiller denne sesongen for Haugesund BK i klasse D

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 20.Aug-23 BOWLIT OPEN Bowl it Standard 20 982 6 163.67 982 6 163.67
2 20.Aug-23 BOWLIT OPEN Bowl it Standard 930 6 155.00 1912 12 159.33
3 25.Sep-23 3. runde Lucky Bowl H Veteranliga 551 3 183.67 2463 15 164.20
4 02.Oct-23 4. runde Lucky Bowl H Veteranliga 320 2 160.00 2783 17 163.71
5 21.Oct-23 2.div avd B runde 3 Bowl it NBF menn 669 4 167.25 3452 21 164.38
6 22.Oct-23 2.div avd B runde 3 Bowl it NBF menn 340 2 170.00 3792 23 164.87
7 09.Nov-23 Bowlit cup 4 Bowl it Standard 11 657 4 164.25 4449 27 164.78
8 13.Nov-23 7. runde Lucky Bowl H Veteranliga 334 2 167.00 4783 29 164.93
9 18.Nov-23 2.div avd B runde 4 Lucky Bowl K NBF menn 679 4 169.75 5462 33 165.52
10 18.Nov-23 2.div avd B runde 4 Bowling 1 Dr NBF menn 658 4 164.50 6120 37 165.41
11 27.Nov-23 8. runde Lucky Bowl H Veteranliga 361 2 180.50 6481 39 166.18
12 17.Dec-23 JULA STRIKEN Bowl it Standard 38 926 6 154.33 7407 45 164.60
13 28.Dec-23 Åsane Juletreff Lucky Bowl B Standard 28 966 6 161.00 8373 51 164.18
14 14.Jan-24 Romjul & Nyttårstur Lucky Bowl Innledende 25 970 6 161.67 9343 57 163.91
15 14.Jan-24 Romjul & Nyttårstur Lucky Bowl Innledende 907 6 151.17 10250 63 162.70
16 11.Feb-24 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Innledende 82 948 6 158.00 11198 69 162.29
17 02.Mar-24 2.div avd B runde 9 Mestern Skre NBF menn 726 4 181.50 11924 73 163.34
18 02.Mar-24 2.div avd B runde 9 Metro Sandef NBF menn 688 4 172.00 12612 77 163.79
19 11.Mar-24 17. runde Lucky Bowl H Veteranliga 333 2 166.50 12945 79 163.86
20 17.Mar-24 Rogaland Open Lucky Bowl Innledende 29 802 6 133.67 13747 85 161.73
21 24.Mar-24 Sunnhordaland Strike Bowl it Standard 31 895 6 149.17 14642 91 160.90
22 13.Apr-24 2.div avd B runde 1 Lucky Bowl H NBF menn 0 0 0.00 14642 91 160.90
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1464291160,90 189911172,64 1274380159,29
Turnering 898358154,88 000,00 898358154,88
NBF menn 376022170,91 000,00 376022170,91
Veteranliga 189911172,64 189911172,64 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Mestern Skreppestadveien162,00162,67181,00160,00169,00168,67181,50
Lucky Bowl Haugesund176,05174,73171,10163,88161,24174,08177,00182,85173,02174,89180,69176,47178,97174,61169,29180,71185,58163,48172,64
Metro Sandefjord197,67158,00146,33139,00186,50185,75172,00
Lucky Bowl Kongsberg161,67177,67175,50172,330,00175,50169,75
Bowling 1 Drammen179,21185,64171,40151,33163,00162,00186,67184,50164,50
Lucky Bowl Bergen183,50161,00
Lucky Bowl Veitvet171,83175,17162,86172,60177,83202,67158,00
Bowl it174,67178,67169,75189,46178,59172,59175,60171,68169,31176,83151,50152,42162,42158,79
Lucky Bowl Åsen188,89180,75182,64172,22153,33173,29178,420,00185,12157,40173,08182,58174,66154,67168,75175,03172,140,00161,83148,83
Oppdal Bowling180,50152,25183,75
Utenlands182,35175,50174,10170,00180,12163,88168,00164,12170,37174,47171,87165,87169,89165,33155,67163,39
Lucky Bowl Hamar203,33174,67181,50174,83150,00167,33154,50
Hardanger Bowling169,33161,33165,75167,00150,50
Bowling 1 Vestkanten160,00163,75138,00
Lucky Bowl Trondheim172,17186,83
Stadion Bowling193,63181,88169,62146,330,00156,50
Bergen - Sandsli176,67181,67184,67174,67165,67182,38183,33182,36153,00
Askøy Bowling197,33161,33167,58184,33158,75158,25180,25
Hønefoss Bowling168,33163,50166,50
Pers Hotell189,00165,75149,00
Arendal Bowling170,36169,00151,00
Lucky Bowl Hana188,33169,25168,12
Down Town0,00
Dora Bowling215,33187,17
Åsnes187,67196,33
Evje Bowling172,33184,00167,83150,33192,00174,21
Bowling 1 Gjøvik172,00
Lucky Bowl Holmen195,00189,58162,50
Bowling 1 Elverum168,50
Sarpsborg Bowlingsenter189,75166,83
Lille Paris195,79191,25195,12178,75
Lucky Bowl Hannevika168,33166,33158,50162,56
Bowling 1 Os166,50
Sjøsenteret-Tønsberg191,33163,00164,00
Uregistrert172,35165,17
Metro Egersund174,33191,50164,33
Magic Bowling201,00149,67
Lucky Bowl Lørenskog183,33
Lucky Bowl Moss159,00
Lucky Bowl Kristiansand180,00
Fyllingsdalen Bow196,33
Tromsø Bowling & Biljard191,33
snitt