registrering for lisensnummer : for sesongen.

Osmund Birkeland

Spiller denne sesongen for Haugesund BK i klasse D

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 01.Jul-22 ESBC Utenlands 2941 18 163.39 2941 18 163.39
2 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 38 609 3 203.00 3550 21 169.05
3 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 38 566 3 188.67 4116 24 171.50
4 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 38 535 3 178.33 4651 27 172.26
5 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 38 495 3 165.00 5146 30 171.53
6 07.Aug-22 Cross Open Lucky Bowl Standard 15 940 6 156.67 6086 36 169.06
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 608636169,06 000,00 608636169,06
Turnering 608636169,06 000,00 608636169,06
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Oppdal Bowling180,50152,25183,75
Utenlands182,35175,50174,10170,00180,12163,88168,00164,12170,37174,47171,87165,87169,89165,33155,67163,39
Lucky Bowl Åsen188,89180,75182,64172,22153,33173,29178,420,00185,12157,40173,08182,58174,66154,67168,75175,03170,620,00156,67
Bowling 1 Heimdal172,17186,83
Lucky Bowl Bergen183,50
Hardanger Bowling169,33161,33165,75167,00
Sheiken Bowling & Biljard176,05174,73171,10163,88161,24174,08177,00182,85173,02174,89180,69176,47178,97174,61169,29180,71185,58163,48
Bowling 1 Vestkanten160,00163,75
Stadion Bowling193,63181,88169,62146,330,00156,50
Bowl it174,67178,67169,75189,46178,59172,59175,60171,68169,31176,83151,50152,42
Bowling 1 Hamar203,33174,67181,50174,83150,00167,33
Bergen - Sandsli176,67181,67184,67174,67165,67182,38183,33182,36153,00
Lucky Bowl Veitvet171,83175,17162,86172,60177,83202,67
Askøy Bowling197,33161,33167,58184,33158,75158,25180,25
Hønefoss Bowling168,33163,50166,50
Pers Hotell189,00165,75149,00
Arendal Bowling170,36169,00151,00
Metro Sandefjord197,67158,00146,33139,00186,50185,75
Bowling 1 Drammen179,21185,64171,40151,33163,00162,00186,67184,50
Lucky Bowl Kongsberg161,67177,67175,50172,330,00175,50
Lucky Bowl Hana188,33169,25168,12
Down Town0,00
Dora Bowling215,33187,17
Åsnes187,67196,33
Evje Bowling172,33184,00167,83150,33192,00174,21
Bowling 1 Gjøvik172,00
Mestern Skreppestadveien162,00162,67181,00160,00169,00168,67
Lucky Bowl Holmen195,00189,58162,50
Bowling 1 Elverum168,50
Sarpsborg Bowlingsenter189,75166,83
Lille Paris195,79191,25195,12178,75
Hannevika Bowling168,33166,33158,50162,56
Bowling 1 Os166,50
Sjøsenteret-Tønsberg191,33163,00164,00
Uregistrert172,35165,17
Metro Egersund174,33191,50164,33
Magic Bowling201,00149,67
Lucky Bowl Lørenskog183,33
Bowling 1 Moss159,00
Lucky Bowl Kristiansand180,00
Fyllingsdalen Bow196,33
Tromsø Bowling & Biljard191,33
snitt