registrering for lisensnummer : for sesongen.

John Aarre

Spiller denne sesongen for Cross BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Lucky Bowl Åsen195,66184,15194,39204,09210,59219,73220,03219,39219,75217,80215,89212,61215,37212,40216,50215,16209,47204,23200,45212,48207,91210,26
Stadion Bowling193,57206,67217,88226,00207,46187,53189,50192,21191,50
Lucky Bowl Veitvet201,67185,67203,83204,50194,56201,33179,67220,67196,55205,22202,38207,00197,93185,67171,33206,88187,33
Lucky Bowl Hamar202,67209,00204,85200,27218,11182,33208,00216,00213,76204,11210,24
Hønefoss Bowling175,62213,33183,50186,21
Bowling 1 Vestkanten206,67214,67187,33228,67209,33169,00214,75203,330,00
Evje Bowling204,33220,61207,00225,60
Lucky Bowl Haugesund189,42195,00208,57175,33222,17215,60206,00214,00223,38214,82204,56209,04236,64214,89198,67207,11
Bowl it218,56215,00222,36209,16212,44217,87221,11209,26216,38199,67184,08194,08181,17
Bowlinghallen Solør191,33184,33
Tromsø Bowling & Biljard196,33204,33215,67181,33203,33231,33
Lucky Bowl Trondheim206,00212,33175,67208,53
Centrum Trondheim186,67206,67
Dora Bowling229,67224,67164,33213,00195,00179,67
Bowling 1 Gjøvik210,00
Askøy Bowling205,67
Levanger Bowling197,67
Utenlands227,22203,96205,67193,83195,11
Kongsten Bowling179,67
Bowling 1 Drammen183,17191,00200,00181,22193,33171,50217,00194,67211,67172,67
Metro Sandefjord206,67217,67216,00195,00227,67231,25
Bergen - Sandsli206,00191,50208,67215,58
Lucky Bowl Hannevika183,67191,00214,33200,75213,67209,17185,50
Lucky Bowl Hana182,12197,44206,12183,50208,67169,38
Mestern Skreppestadveien173,33172,00195,00206,00208,67192,00199,00
Sletterkulo Bowling179,33
Åsnes201,67201,33221,00213,67178,33
Orkland Bowling164,33
Svolvær Bowlingsenter211,67
Lucky Bowl Kongsberg221,33
Uregistrert201,95207,33215,50237,93
Lucky Bowl Holmen194,00230,00187,33208,33
Lucky Bowl Lørenskog203,33194,00175,67
Arendal Bowling187,67208,33
Magic Bowling182,00203,67
Lucky Bowl Strømmen186,67169,50190,33
Metro Egersund195,09201,62201,16206,06
Sarpsborg Bowlingsenter181,00
Aspmyra Bowling197,00
Førtito Bar & Bowling176,67
snitt