registrering for lisensnummer : for sesongen.

John Aarre

Spiller denne sesongen for Cross BK i klasse A-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Lucky Bowl à Veteranliga 517 3 172.33 517 3 172.33
2 10.Sep-26 Stadion Bowling Høs Stadion Bowl Innledende 3 826 4 206.50 1343 7 191.86
3 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Lucky Bowl à Veteranliga 699 3 233.00 2042 10 204.20
4 20.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl à NBF liga 688 4 172.00 2730 14 195.00
5 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Lucky Bowl à Veteranliga 556 3 185.33 3286 17 193.29
6 24.Sep-26 Stadion Bowling Høs Stadion Bowl Innledende 4 815 4 203.75 4101 21 195.29
7 03.Oct-26 2.div avd C runde 2 Mestern Skre NBF liga 738 4 184.50 4839 25 193.56
8 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 815 4 203.75 5654 29 194.97
9 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl V NBF liga 770 4 192.50 6424 33 194.67
10 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Lucky Bowl à Veteranliga 583 3 194.33 7007 36 194.64
11 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Lucky Bowl à Veteranliga 715 3 238.33 7722 39 198.00
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 772239198,00 375819197,79 396420198,20
Turnering 16418205,12 000,00 16418205,12
Veteranliga 307015204,67 307015204,67 000,00
NBF liga 301116188,19 6884172,00 232312193,58
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Stadion Bowling181,33167,00217,88226,00207,46187,53189,50192,21191,50207,57209,64205,12
Lucky Bowl Holmen194,00230,00187,33208,33203,75
Lucky Bowl Åsen193,94179,55191,64201,41209,99219,28218,81217,12216,88214,29211,77207,75214,14210,00214,79212,92208,61196,19198,08206,04206,00208,89192,67211,38197,79
Lucky Bowl Veitvet201,67181,00203,83204,50187,17201,33179,67220,67185,00199,33202,38207,00197,93175,67171,33206,88187,33192,50
Mestern Skreppestadveien173,33172,00195,00206,00208,67192,00199,00184,50
Lucky Bowl Haugesund189,42195,00208,57175,33222,17215,60206,00214,00223,38214,82204,56205,00236,64214,89198,67207,11215,47
Panorama Bowling193,00
Lucky Bowl Hamar202,67201,33200,33196,00217,27182,33204,33216,00213,76202,33210,24191,25
Bowl it218,560,00222,36209,16212,44217,87221,11209,26162,67199,67184,08194,08181,17189,58
Dora Bowling229,67224,67164,33213,00195,00179,67188,67
Centrum Trondheim186,67206,67187,67
Bowling 1 Vestkanten206,67214,67187,33228,67209,33169,00214,75203,330,000,00
Hønefoss Bowling175,62213,33183,50186,21
Evje Bowling204,33220,61207,00225,60
Bowlinghallen Solør191,33184,33
Tromsø Bowling & Biljard196,33204,33215,67181,33203,33231,33
Lucky Bowl Trondheim206,00212,33175,67208,53
Bowling 1 Gjøvik210,00
Askøy Bowling205,67
Levanger Bowling197,67
Utenlands227,22203,96205,67193,83195,11
Kongsten Bowling179,67
Bowling 1 Drammen183,17191,00200,00179,83193,33171,50217,00194,67211,67172,67
Metro Sandefjord206,67217,67216,00195,00227,67231,25
Bergen - Sandsli206,00191,50208,67215,58
Lucky Bowl Hannevika183,67191,00214,33200,75213,67209,17185,50
Lucky Bowl Hana182,12197,44206,12183,50208,67169,38
Sletterkulo Bowling179,33
Åsnes201,67201,33221,00213,67178,33
Orkland Bowling164,33
Svolvær Bowlingsenter211,67
Lucky Bowl Kongsberg221,33
Uregistrert201,95207,33215,50234,50
Lucky Bowl Lørenskog203,33194,00175,67
Arendal Bowling187,67208,33
Magic Bowling182,00203,67
Lucky Bowl Strømmen186,67169,50190,33
Metro Egersund194,29201,62201,16206,06
Sarpsborg Bowlingsenter181,00
Aspmyra Bowling197,00
Førtito Bar & Bowling176,67
snitt