registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jan Egil Hansen

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 15.Aug-21 Evjetreffet Evje Bowling Standard 6 2197 10 219.70 2197 10 219.70
2 22.Aug-21 Mester`n Open Mestern Skre Innledende 6 1410 6 235.00 3607 16 225.44
3 22.Aug-21 Mester`n Open Mestern Skre Innledende 1304 6 217.33 4911 22 223.23
4 29.Aug-21 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Standard 14 1188 6 198.00 6099 28 217.82
5 05.Sep-21 Tigers Open 2021 Bowling 1 Dr Standard 13 1636 8 204.50 7735 36 214.86
6 06.Sep-21 1. runde Mestern Skre Veteranliga 568 3 189.33 8303 39 212.90
7 13.Sep-21 2. runde Mestern Skre Veteranliga 661 3 220.33 8964 42 213.43
8 18.Sep-21 1.div runde 1 Mestern Skre NBF menn 964 4 241.00 9928 46 215.83
9 18.Sep-21 1.div runde 1 Mestern Skre NBF menn 836 4 209.00 10764 50 215.28
10 20.Sep-21 3. runde Mestern Skre Veteranliga 639 3 213.00 11403 53 215.15
11 03.Oct-21 1.div runde 2 TP Bowlingse NBF menn 741 4 185.25 12144 57 213.05
12 04.Oct-21 4. runde Mestern Skre Veteranliga 618 3 206.00 12762 60 212.70
13 10.Oct-21 Sandberg Trading AS- Lucky Bowl K Standard 6 1623 8 202.88 14385 68 211.54
14 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 101 1182 6 197.00 15567 74 210.36
15 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 1131 6 188.50 16698 80 208.73
16 01.Nov-21 6. runde Mestern Skre Veteranliga 711 3 237.00 17409 83 209.75
17 06.Nov-21 1.div runde 3 Mestern Skre NBF menn 989 4 247.25 18398 87 211.47
18 06.Nov-21 1.div runde 3 Mestern Skre NBF menn 833 4 208.25 19231 91 211.33
19 08.Nov-21 7. runde Mestern Skre Veteranliga 697 3 232.33 19928 94 212.00
20 14.Nov-21 Hallingkastet Pers Hotell Standard 1 2552 12 212.67 22480 106 212.08
21 29.Nov-21 9. runde Mestern Skre Veteranliga 642 3 214.00 23122 109 212.13
22 05.Dec-21 Ringerike Open 2021 Hønefoss Bo Round Robin Herrer 1 1624 7 232.00 24746 116 213.33
23 05.Dec-21 Ringerike Open 2021 Hønefoss Bo Semifinale Herrer 4 849 4 212.25 25595 120 213.29
24 05.Dec-21 Ringerike Open 2021 Hønefoss Bo Standard 6 1378 6 229.67 26973 126 214.07
25 05.Dec-21 Ringerike Open 2021 Hønefoss Bo Standard 1350 6 225.00 28323 132 214.57
26 05.Dec-21 Ringerike Open 2021 Hønefoss Bo Standard 1328 6 221.33 29651 138 214.86
27 06.Dec-21 10. runde Mestern Skre Veteranliga 589 3 196.33 30240 141 214.47
28 17.Jan-22 12. runde Mestern Skre Veteranliga 711 3 237.00 30951 144 214.94
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 30951144214,94 1217255221,31 1877989211,00
Turnering 2075297213,94 271412226,17 1803885212,21
NBF menn 436320218,15 362216226,38 7414185,25
Veteranliga 583627216,15 583627216,15 000,00
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
Mestern Skreppestadveien182,64189,05187,36185,09194,55202,99204,47206,80213,41203,14210,81209,96213,46214,27202,47214,07217,85218,97209,94221,31
Evje Bowling195,00194,58211,67203,30219,70
Hønefoss Bowling194,71182,00222,08215,07220,56220,78210,95217,43229,50215,18215,66
Pers Hotell222,00212,67
Bowling 1 Drammen188,17180,00188,00197,38204,69194,50204,71194,52214,75221,85218,46200,07227,97206,60210,04214,86194,08215,50204,50
Lucky Bowl Kongsberg219,85202,88
Lucky Bowl Veitvet181,12209,33186,65206,91212,50213,01197,43198,47187,85198,63212,48205,77207,09208,37209,55197,05201,19203,50198,00
TP Bowlingsenter199,00138,50185,25
Sarpsborg Bowlingsenter204,31203,25245,67206,25
Kongsten Bowling219,93211,40207,95199,92
Bowling 1 Heimdal198,50212,67217,73202,67188,67213,89194,25
Bowl it199,33225,33211,00244,50
Bowling 1 Moss239,50199,62203,58226,33205,41229,33
Metro Sandefjord200,12192,36190,44192,75193,86213,82201,09200,92200,02199,56196,25224,41228,50
Vallø Bowling215,21208,22216,89208,78211,00212,75223,85
Bowlingsenteret Kongsving173,67204,33219,68
Bowling 1 Hamar212,00215,00202,33239,00190,67190,33207,07218,10225,33205,17216,17
Sandvika Bowling207,50
Lucky Bowl Drammen195,80189,70219,95225,33207,87202,80209,75203,44201,25
Centrum Trondheim197,33198,00189,33216,00208,00219,67182,67
Panorama Bowling217,67192,00221,33240,00
Utenlands181,33205,38206,39
Askøy Bowling176,33205,67
Bowlinghallen Solør201,33183,00188,00156,67
Bowling 1 Vestkanten206,00210,33200,67198,00232,33231,67237,00
Arendal Bowling177,33234,00194,33
Dora Bowling191,00197,00198,50205,21186,00208,33221,75172,67199,83177,67
Down Town220,77220,88219,12193,12224,04209,64216,75226,00187,50
Tromsø Bowling & Biljard178,50221,00198,67182,00221,33207,00199,33157,33172,67
Hannevika Bowling201,00185,00212,33209,00203,33
Bowling 1 Gjøvik195,00227,17233,33
Sletterkulo Bowling205,67195,00
Åsnes188,33187,33187,67191,33186,00
Lucky Bowl Åsen194,20188,33206,67227,33234,00185,67
Orkland Bowling205,33
Sjøsenteret-Tønsberg194,97196,12192,12198,20207,76200,69233,33207,69225,47202,79
Svolvær Bowlingsenter188,33
Uregistrert198,73205,73196,75215,15
Lucky Bowl Lørenskog190,67205,33146,67213,00
Sheiken Bowling & Biljard183,28196,67213,33
Magic Bowling199,02196,41220,07204,00
Lille Paris201,81213,07197,29208,12199,00
Lucky Bowl Holmen208,00196,67
Levanger Bowling204,00
Steinkjer Bowling197,33
Bowling 1 Strømmen198,67
Stadion Bowling182,00189,33
Bergen - Sandsli159,33
Metro Egersund195,33
snitt