registrering for lisensnummer : for sesongen.

Stig Øyvind Berge

Spiller denne sesongen for Jarlsberg BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1207 6 201.17 1207 6 201.17
2 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1187 6 197.83 2394 12 199.50
3 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1166 6 194.33 3560 18 197.78
4 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1152 6 192.00 4712 24 196.33
5 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 14 1248 6 208.00 5960 30 198.67
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 40 1778 9 197.56 7738 39 198.41
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 563 3 187.67 8301 42 197.64
8 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 543 3 181.00 8844 45 196.53
9 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 538 3 179.33 9382 48 195.46
10 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 534 3 178.00 9916 51 194.43
11 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 512 3 170.67 10428 54 193.11
12 02.Aug-26 Grenland Cup Lucky Bowl P Grenland Cup 31 1397 8 174.63 11825 62 190.73
13 16.Aug-26 Søndagsturnering 1 Vallø Bowli Søndagsturnering 14 1128 6 188.00 12953 68 190.49
14 23.Aug-26 Mestern Open Mestern Skre Mestern Open 14 1207 6 201.17 14160 74 191.35
15 23.Aug-26 Mestern Open Mestern Skre Mestern Open 1109 6 184.83 15269 80 190.86
16 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Vallø Bowli Veteranliga 590 3 196.67 15859 83 191.07
17 13.Sep-26 Søndagsturnering 2 Vallø Bowli Søndagsturnering 17 1099 6 183.17 16958 89 190.54
18 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Vallø Bowli Veteranliga 613 3 204.33 17571 92 190.99
19 19.Sep-26 2.div avd C runde 1 Vallø Bowli NBF liga 670 4 167.50 18241 96 190.01
20 21.Sep-26 2.div.vet. runde 3 Vallø Bowli Veteranliga 608 3 202.67 18849 99 190.39
21 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Vallø Bowli NBF liga 795 4 198.75 19644 103 190.72
22 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Vallø Bowli NBF liga 667 4 166.75 20311 107 189.82
23 05.Oct-26 2.div.vet. runde 4 Vallø Bowli Veteranliga 637 3 212.33 20948 110 190.44
24 12.Oct-26 2.div.vet. runde 5 Vallø Bowli Veteranliga 573 3 191.00 21521 113 190.45
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 21521113190,45 1334069193,33 818144185,93
Turnering 1636886190,33 818742194,93 818144185,93
Veteranliga 302115201,40 302115201,40 000,00
NBF liga 213212177,67 213212177,67 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Vallø Bowling182,72185,92179,72180,28184,58192,41194,55190,85
Mestern Skreppestadveien156,33162,33194,47192,15177,92197,21195,75191,17193,00
Pers Hotell167,49181,13181,14183,25186,17
Lucky Bowl Porsgrunn176,50174,62
Centrum Trondheim209,78
Lucky Bowl Lørenskog205,25
Bowling 1 Gjøvik198,83174,67198,25
Bowlingsenteret Kongsving188,22203,25172,78172,44
Lucky Bowl Trondheim179,50186,83
Lucky Bowl Kongsberg156,50180,75189,46182,60
Metro Sandefjord193,38184,50198,09179,25
Lucky Bowl Veitvet170,50189,62186,50197,44174,33
Sarpsborg Bowlingsenter174,75182,08199,88172,88
Hønefoss Bowling187,41202,21182,11181,26181,10178,96170,22
Bowlinghallen Solør186,22190,42166,00
Kongsten Bowling185,75161,00184,43194,75
Down Town176,83187,75
Bowling 1 Drammen178,00176,29184,10173,25
Lucky Bowl Hamar177,67184,55197,62181,25183,50
Oppdal Bowling187,75179,29175,43
Lucky Bowl Holmen137,00
Lucky Bowl Åsen182,00206,75
Lucky Bowl Moss189,46187,46
Lucky Bowl Bergen183,50186,75
Askim Bowling177,46
Bowl it174,50
Evje Bowling206,75202,80178,04163,50
Lucky Bowl Haugesund178,67172,25
Bowling 1 Vestkanten163,50
Stadion Bowling153,50
Bowling 1 Elverum182,00
Bowling 1 Sortland176,75
Tromsø Bowling & Biljard180,67172,25
Aspmyra Bowling162,75
Lucky Bowl Drammen178,70157,25
Lucky Bowl Hannevika172,00
Arendal Bowling193,67154,00
Sjøsenteret-Tønsberg176,36177,50179,12
Magic Bowling169,33183,67
Førtito Bar & Bowling165,67
Fyllingsdalen Bow211,67
Lucky Bowl Hana121,00
Uregistrert
snitt