registrering for lisensnummer : for sesongen.

Thor Morten Bjørge

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 26 693 3 231.00 693 3 231.00
2 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 26 676 3 225.33 1369 6 228.17
3 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 26 662 3 220.67 2031 9 225.67
4 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 26 633 3 211.00 2664 12 222.00
5 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 26 616 3 205.33 3280 15 218.67
6 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 26 560 3 186.67 3840 18 213.33
7 14.Aug-22 Mester`n Open Mestern Skre Standard 1 1365 6 227.50 5205 24 216.88
8 14.Aug-22 Mester`n Open Mestern Skre Standard 1245 6 207.50 6450 30 215.00
9 14.Aug-22 Mester`n Open Mestern Skre Standard 1240 6 206.67 7690 36 213.61
10 14.Aug-22 Mester`n Open Mestern Skre Standard 1158 6 193.00 8848 42 210.67
11 14.Aug-22 Mester`n Open Mestern Skre Steg 5 - finale (1 p 1 440 2 220.00 9288 44 211.09
12 21.Aug-22 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 2 739 3 246.33 10027 47 213.34
13 21.Aug-22 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 2 729 3 243.00 10756 50 215.12
14 21.Aug-22 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 2 706 3 235.33 11462 53 216.26
15 21.Aug-22 Løkka Open Hønefoss Bo Innledende 3x3 2 675 3 225.00 12137 56 216.73
16 21.Aug-22 Løkka Open Hønefoss Bo Round Robin 7 serier 5 1448 7 206.86 13585 63 215.63
17 28.Aug-22 Vallø Open Vallø Bowli PP-finale 3 1447 7 206.71 15032 70 214.74
18 28.Aug-22 Vallø Open Vallø Bowli Standard 6 1287 6 214.50 16319 76 214.72
19 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Final step 1 8 588 3 196.00 16907 79 214.01
20 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Final step 2 9 590 3 196.67 17497 82 213.38
21 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 30 1237 6 206.17 18734 88 212.89
22 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1171 6 195.17 19905 94 211.76
23 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1131 6 188.50 21036 100 210.36
24 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1100 6 183.33 22136 106 208.83
25 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Semi Final 10 1180 6 196.67 23316 112 208.18
26 25.Sep-22 3.div Øst 3 runde Metro Sandef NBF menn 917 4 229.25 24233 116 208.91
27 02.Oct-22 Sandberg Trading AS- Lucky Bowl K Standard 6 1639 8 204.88 25872 124 208.65
28 30.Oct-22 KM Lag VTBK Vallø Bowli innledende 6 592 3 197.33 26464 127 208.38
29 30.Oct-22 KM Lag VTBK Vallø Bowli RR-Finale 4 598 3 199.33 27062 130 208.17
30 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Mellom spill 4 884 4 221.00 27946 134 208.55
31 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Round Robin Herrer 2 1686 7 240.86 29632 141 210.16
32 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 3 1431 6 238.50 31063 147 211.31
33 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 1399 6 233.17 32462 153 212.17
34 13.Nov-22 Larvik Open 2022 Mestern Skre Standard 1 1807 8 225.88 34269 161 212.85
35 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 31 1274 6 212.33 35543 167 212.83
36 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1220 6 203.33 36763 173 212.50
37 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1195 6 199.17 37958 179 212.06
38 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1154 6 192.33 39112 185 211.42
39 20.Nov-22 Jarlsberg Cup Vallø Bowli PP-Finale 2 1498 7 214.00 40610 192 211.51
40 20.Nov-22 Jarlsberg Cup Vallø Bowli Standard 3 1359 6 226.50 41969 198 211.96
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 41969198211,96 725534213,38 34714164211,67
Turnering 41052194211,61 725534213,38 33797160211,23
NBF menn 9174229,25 000,00 9174229,25
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Metro Sandefjord202,88193,24205,04198,41201,21212,51205,25198,80203,35195,39214,88192,60209,50229,25
Hønefoss Bowling201,35214,00199,81219,90209,83204,73211,75219,00211,58203,89214,03
Mestern Skreppestadveien187,40178,99194,14199,16207,76202,57205,53208,86214,55197,11200,93206,28198,87205,40195,61202,76211,27213,57219,00213,75213,38
Oppdal Bowling213,33
Vallø Bowling217,51208,11211,00211,13193,58208,87213,71217,37199,40211,91
Lucky Bowl Kongsberg203,89191,00187,67204,88
Centrum Trondheim215,33205,00210,00193,00176,67180,00178,00201,79
Lucky Bowl Åsen208,67188,00220,33206,33184,82245,33211,50208,00191,33225,00
Evje Bowling211,14202,00211,26206,78209,76215,88216,48220,54218,26
Bowlingsenteret Kongsving216,00215,62197,42196,58217,59
Lucky Bowl Holmen176,33203,75
Bowling 1 Hamar218,67221,33200,33163,00197,67176,33200,00227,00195,72
Panorama Bowling198,33201,00235,67184,25
TP Bowlingsenter181,00180,00221,00166,75160,75
Bowling 1 Drammen189,79187,20198,22215,08219,52206,51193,86198,33226,33211,33200,80221,83213,52220,74215,03207,31209,30195,53210,50
Bowling 1 Heimdal171,00206,17210,67193,83199,17189,00
Lucky Bowl Veitvet198,22190,00215,64209,69193,30198,55198,78199,00205,30215,06213,25203,82219,00204,79206,70
Lucky Bowl Drammen200,71208,88214,47185,75213,22210,92199,71
Sandvika Bowling189,75
Pers Hotell205,00203,38184,22
Lucky Bowl Hannevika188,33201,67225,00
Bowling 1 Moss201,50195,17202,88192,88183,00178,50214,23202,40217,00
Askøy Bowling169,00214,67
Bowlinghallen Solør180,93199,00
Kongsten Bowling239,67229,70209,42200,39208,42196,33204,42190,67208,68204,67206,25194,58
Bowl it188,67189,33
Bowling 1 Vestkanten219,00213,33185,33187,67220,33202,00225,00
Dora Bowling187,67226,17209,86179,67203,77182,00195,33196,67
Down Town212,62221,00221,00184,88192,17209,00188,12
Tromsø Bowling & Biljard205,00205,33227,67232,00216,00250,33213,67218,00181,33
Bowling 1 Gjøvik193,93
Sletterkulo Bowling182,33
Åsnes213,33200,33164,00167,00
Orkland Bowling224,67
Sjøsenteret-Tønsberg187,82188,29197,78201,05212,26214,78211,37202,96234,30213,89
Uregistrert210,80213,40197,12190,83
Bergen - Sandsli200,67182,67186,67
Utenlands179,61193,21201,67184,50
Lucky Bowl Lørenskog155,00193,67
Bowling 1 Elverum206,33
Sheiken Bowling & Biljard182,50174,00193,67
GSK Bowling191,33
Magic Bowling190,21195,93212,00198,44190,50
Mester'n Fredrikstad218,50
Bowling 1 Strømmen193,00208,00181,33215,63
Lille Paris184,38208,14215,00
Aspmyra Bowling200,00
Nes Bowling172,33
Sarpsborg Bowlingsenter189,25201,90
Arendal Bowling183,33209,33
Drammen Bowling196,70
Falkum178,75194,50
Stadion Bowling164,33
Fyllingsdalen Bow212,00
Lucky Bowl Hana195,00
snitt