registrering for lisensnummer : for sesongen.

Per Kristian Eide

Spiller denne sesongen for Litego BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 33 1663 9 184.78 1663 9 184.78
2 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 706 4 176.50 2369 13 182.23
3 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 940 4 235.00 3309 17 194.65
4 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Finale 1 1170 5 234.00 4479 22 203.59
5 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 25 614 3 204.67 5093 25 203.72
6 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Mellomspill 2 709 3 236.33 5802 28 207.21
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 580228207,21 7064176,50 509624212,33
Turnering 415620207,80 000,00 415620207,80
Osloliga 16468205,75 7064176,50 9404235,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Lørenskog205,36206,19200,14209,04211,90192,50198,22215,25218,50211,50204,42214,38210,88197,31210,67235,00
Bowlingsenteret Kongsving210,29207,80
Lucky Bowl Veitvet177,33213,82207,81211,09218,78214,95196,62213,92222,12209,56216,25203,69184,50190,89201,38176,50
Kongsten Bowling194,00225,57214,29
Lucky Bowl Holmen174,00198,11213,67176,33207,47200,33202,12212,38213,25187,19234,67224,00195,50207,25
Utenlands204,98212,37204,48212,73206,85206,09194,08181,69206,39202,54
Tromsø Bowling & Biljard217,33194,33215,00234,00170,67
Dora Bowling216,00201,67225,67212,67197,40224,15
Lucky Bowl Strømmen223,45215,26208,00201,92193,67214,00201,81208,88199,56198,75203,17198,88
Lucky Bowl Åsen215,00201,33191,67210,33202,31203,46
Hønefoss Bowling195,64
Lucky Bowl Hamar213,67219,33198,50222,16216,33232,00222,67228,11
Bergen - Sandsli223,00217,46
Bowling 1 Vestkanten237,33241,00191,33229,33259,00
Bowling 1 Gjøvik214,36221,50232,67
Bowling 1 Drammen196,44178,43189,00204,67229,58196,67231,00
Evje Bowling204,00203,06221,76228,81
Mestern Skreppestadveien193,67218,00203,38211,00
Vennesla Bowling208,40
Åsnes207,33
Lucky Bowl Trondheim219,67216,67207,56232,67202,67
Lucky Bowl Hannevika217,32216,33204,33209,25214,33199,00
GSK Bowling193,83
Lucky Bowl Haugesund182,92207,67191,67
Arendal Bowling224,00
Metro Sandefjord207,85219,25
Uregistrert211,71198,77217,14197,33
Magic Bowling207,38222,12179,67194,67
Lucky Bowl Moss201,86181,42227,80
Sarpsborg Bowlingsenter207,12211,21
Sjøsenteret-Tønsberg219,38210,88
Aspmyra Bowling208,56
Drammen Bowling199,67192,65
Athletica Bowling213,60173,88
Lille Paris218,44
Metro Skøyen201,00
snitt