registrering for lisensnummer : for sesongen.

Odd Larønningen

Spiller denne sesongen for Grenland BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 02.Aug-26 Grenland Cup Lucky Bowl P Grenland Cup 10 1581 8 197.63 1581 8 197.63
2 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Lucky Bowl P Veteranliga 355 2 177.50 1936 10 193.60
3 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Lucky Bowl P Veteranliga 623 3 207.67 2559 13 196.85
4 14.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl P NBF liga 818 4 204.50 3377 17 198.65
5 14.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl P NBF liga 735 4 183.75 4112 21 195.81
6 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Lucky Bowl P Veteranliga 631 3 210.33 4743 24 197.63
7 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 16 1073 6 178.83 5816 30 193.87
8 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 965 6 160.83 6781 36 188.36
9 03.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 621 4 155.25 7402 40 185.05
10 03.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 741 4 185.25 8143 44 185.07
11 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Lucky Bowl P Veteranliga 604 3 201.33 8747 47 186.11
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 874747186,11 534727198,04 340020170,00
Turnering 361920180,95 15818197,62 203812169,83
NBF liga 291516182,19 15538194,12 13628170,25
Veteranliga 221311201,18 221311201,18 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Porsgrunn193,44197,62
Metro Sandefjord173,33180,00185,38180,50185,29186,00185,00193,00185,25199,25179,00172,25184,75185,75205,75173,00174,75170,25
Bowling 1 Elverum196,07169,83
Pers Hotell198,50183,33186,75194,92
Bowlingsenteret Kongsving190,75187,90
Down Town172,11174,07172,19172,24166,79178,73196,64172,50195,50167,88195,07205,33186,88190,84184,88201,83200,03196,30208,32206,50193,06197,26189,47187,71
Mestern Skreppestadveien165,31172,50159,00180,04174,80178,33190,77177,67190,83184,36181,75189,55173,25198,58199,56194,92188,00203,48171,00198,87185,25188,43187,33182,12
Lucky Bowl Kongsberg160,50189,67194,00187,00198,83181,00191,12203,50195,33183,25185,67179,12174,54180,00165,50
Lucky Bowl Hannevika140,33167,33198,50180,25187,12191,75186,75189,88161,50179,00160,75
Vallø Bowling201,62188,67174,92192,55181,67194,44186,29202,08188,89178,97178,88169,25159,38
Stadion Bowling190,25
Hønefoss Bowling168,39183,56188,22170,83165,50197,10188,08
Lucky Bowl Veitvet174,83176,97186,88175,81182,82168,35188,11187,78186,13180,72191,13182,33183,67179,33164,00172,67181,08175,50
Oppdal Bowling198,67175,33
Lucky Bowl Hamar181,50194,67213,92181,67184,00188,00192,83185,67166,00174,17
Lucky Bowl Haugesund215,25200,50188,25172,00
Bowling 1 Drammen183,83173,89179,75181,38159,38171,17182,71195,17195,72187,60196,82179,33184,17178,12176,07175,640,00
Lucky Bowl Trondheim187,00178,83178,58
Kongsten Bowling196,75180,25194,50195,82187,44
Lucky Bowl Drammen179,80175,50175,21196,50183,67
Evje Bowling202,67188,25177,170,00
Lucky Bowl Moss192,88178,00196,67
Arendal Bowling198,67187,00194,75199,00169,33193,00187,25163,67150,75
Lucky Bowl Kristiansand201,33185,67166,00166,33177,25201,75
Utenlands185,42185,93177,11
Kilden Bowling,Tønsberg176,62
Vennesla Bowling191,75182,00184,33204,33175,00186,12190,62
Bowl it202,12166,50209,75
Askøy Bowling170,25164,00195,75
Bowling 1 Vestkanten190,25
Bergen - Sandsli190,50206,12187,00
Sarpsborg Bowlingsenter192,32189,96193,58
Dora Bowling186,38197,25169,33177,88179,50
Sjøsenteret-Tønsberg183,20172,83180,17180,43182,59164,00178,00175,80215,50188,92
Uregistrert199,93178,00194,33188,83183,73
Centrum Trondheim186,00
Magic Bowling148,33194,31170,27183,67
Lille Paris198,25
Lucky Bowl Strømmen179,75
Falkum187,38194,12
snitt