registrering for lisensnummer : for sesongen.

Svein Isaksen

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 20.Aug-23 Mestern Open Mestern Skre Innledende 29 1068 6 178.00 1068 6 178.00
2 04.Sep-23 1. runde Mestern Skre Veteranliga 597 3 199.00 1665 9 185.00
3 18.Sep-23 2. runde Mestern Skre Veteranliga 533 3 177.67 2198 12 183.17
4 22.Sep-23 3rd Torrevieja Seino Utenlands Kvalik 1242 6 207.00 3440 18 191.11
5 22.Sep-23 3rd Torrevieja Seino Utenlands Kvalik 992 6 165.33 4432 24 184.67
6 22.Sep-23 3rd Torrevieja Seino Utenlands Kvalik 1201 6 200.17 5633 30 187.77
7 22.Sep-23 3rd Torrevieja Seino Utenlands Kvalik 1041 6 173.50 6674 36 185.39
8 25.Sep-23 3. runde Mestern Skre Veteranliga 532 3 177.33 7206 39 184.77
9 02.Oct-23 4. runde Mestern Skre Veteranliga 553 3 184.33 7759 42 184.74
10 16.Oct-23 5. runde Mestern Skre Veteranliga 598 3 199.33 8357 45 185.71
11 06.Nov-23 6. runde Mestern Skre Veteranliga 509 3 169.67 8866 48 184.71
12 12.Nov-23 Larvik Cup Mestern Skre Standard 18 1499 8 187.38 10365 56 185.09
13 13.Nov-23 7. runde Mestern Skre Veteranliga 522 3 174.00 10887 59 184.53
14 11.Dec-23 10. runde Mestern Skre Veteranliga 592 3 197.33 11479 62 185.15
15 06.Jan-24 2.div avd B runde 6 Lucky Bowl M NBF menn 737 4 184.25 12216 66 185.09
16 06.Jan-24 2.div avd B runde 6 Kongsten Bow NBF menn 822 4 205.50 13038 70 186.26
17 08.Jan-24 12. runde Mestern Skre Veteranliga 561 3 187.00 13599 73 186.29
18 22.Jan-24 13. runde Mestern Skre Veteranliga 572 3 190.67 14171 76 186.46
19 29.Jan-24 14. runde Mestern Skre Veteranliga 569 3 189.67 14740 79 186.58
20 12.Feb-24 15. runde Mestern Skre Veteranliga 580 3 193.33 15320 82 186.83
21 26.Feb-24 16. runde Mestern Skre Veteranliga 549 3 183.00 15869 85 186.69
22 28.Apr-24 Larvik Open Mestern Skre Standard 1056 6 176.00 16925 91 185.99
23 28.Apr-24 Larvik Open Mestern Skre Standard 25 1093 6 182.17 18018 97 185.75
24 26.May-24 KM VTBK - SGL/DBL 20 Vallø Bowli Standard 30 972 6 162.00 18990 103 184.37
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 18990103184,37 1198365184,35 700738184,39
Turnering 1016456181,50 471626181,38 544830181,60
NBF menn 15598194,88 000,00 15598194,88
Veteranliga 726739186,33 726739186,33 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Kongsten Bowling157,670,00191,75188,75189,67205,50
Utenlands187,38186,88189,81188,50201,50180,94178,50187,08186,50
Lucky Bowl Moss189,00187,00184,25
Mestern Skreppestadveien172,77172,50181,61175,89173,84180,26190,12188,35185,78189,09188,61189,42195,06191,67191,13193,58201,60195,74208,29193,77192,45184,35
Vallø Bowling183,69185,50195,91196,53182,00203,64185,83214,07177,50183,26162,00
Down Town202,00181,62187,71185,430,00202,12
Lucky Bowl Hamar188,67199,08211,17199,75166,67
Lucky Bowl Hannevika171,33190,50176,50162,50
Bowlingsenteret Kongsving192,09183,00
Bowling 1 Drammen180,67172,67198,00201,33182,00180,15164,90184,62178,50
Lucky Bowl Trondheim200,17170,67
Lucky Bowl Åsen166,50160,67180,33195,00187,75165,25
Hønefoss Bowling185,00164,00193,08192,67197,57193,25164,00
Lucky Bowl Haugesund166,17188,000,00204,25
Lucky Bowl Veitvet166,500,00175,50176,28198,33172,50160,50180,33
Bowl it158,750,00171,75
Pers Hotell231,75
Lucky Bowl Kongsberg177,33173,50195,67199,50184,13202,00216,82
Bergen - Sandsli183,00155,33215,67174,33214,62207,08
Metro Sandefjord170,88166,20175,12170,55167,75193,78189,30184,36168,85188,310,00177,43163,50170,25
Lucky Bowl Drammen169,75196,64226,50194,75187,50
Bowling 1 Elverum181,58
Arendal Bowling191,17172,33146,40
Kilden Bowling,Tønsberg164,14181,71
Panorama Bowling181,67179,33
Centrum Trondheim172,50163,67
Bowling 1 Vestkanten203,00
Askøy Bowling182,67162,67205,00170,50
Dora Bowling188,60187,67193,83
Aspmyra Bowling166,40209,33
Sjøsenteret-Tønsberg169,12185,56177,09170,75169,36206,12190,95
Tromsø Bowling & Biljard161,00
Sletterkulo Bowling157,00153,00
Bowling 1 Gjøvik206,25143,00138,33
Levanger Bowling175,00
Orkland Bowling168,25
Lucky Bowl Holmen147,00162,67
Lillestrøm Bowlingsenter183,33
Lucky Bowl Kristiansand203,67199,67
Bergen Bowlingsenter174,50
Lille Paris173,19200,69
Vennesla Bowling181,00
Magic Bowling183,00184,50194,33
Evje Bowling171,00
Metro Egersund174,67169,00
Stadion Bowling176,00
Uregistrert
snitt