registrering for lisensnummer : for sesongen.

Roar Hansen

Spiller denne sesongen for Munken BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 02.Jul-23 ESBC Utenlands 2857 18 158.72 2857 18 158.72
2 26.Aug-23 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 595 4 148.75 3452 22 156.91
3 04.Sep-23 1. runde Dora Bowling Veteranliga 535 3 178.33 3987 25 159.48
4 18.Sep-23 2. runde Dora Bowling Veteranliga 558 3 186.00 4545 28 162.32
5 20.Sep-23 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 6 1088 6 181.33 5633 34 165.68
6 25.Sep-23 3. runde Dora Bowling Veteranliga 591 3 197.00 6224 37 168.22
7 02.Oct-23 4. runde Dora Bowling Veteranliga 586 3 195.33 6810 40 170.25
8 16.Oct-23 5. runde Dora Bowling Veteranliga 569 3 189.67 7379 43 171.60
9 22.Oct-23 3.div Midt Avd B ru Oppdal Bowli NBF menn 626 4 156.50 8005 47 170.32
10 22.Oct-23 3.div Midt Avd B ru Oppdal Bowli NBF menn 548 4 137.00 8553 51 167.71
11 06.Nov-23 6. runde Dora Bowling Veteranliga 580 3 193.33 9133 54 169.13
12 13.Nov-23 7. runde Dora Bowling Veteranliga 515 3 171.67 9648 57 169.26
13 27.Nov-23 8. runde Dora Bowling Veteranliga 549 3 183.00 10197 60 169.95
14 03.Dec-23 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 696 4 174.00 10893 64 170.20
15 04.Dec-23 9. runde Dora Bowling Veteranliga 487 3 162.33 11380 67 169.85
16 11.Dec-23 10. runde Dora Bowling Veteranliga 573 3 191.00 11953 70 170.76
17 17.Dec-23 Hornet Dora Bowling Standard 3 1392 8 174.00 13345 78 171.09
18 01.Jan-24 11. runde Dora Bowling Veteranliga 464 3 154.67 13809 81 170.48
19 08.Jan-24 12. runde Dora Bowling Veteranliga 675 3 225.00 14484 84 172.43
20 17.Jan-24 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 702 4 175.50 15186 88 172.57
21 21.Jan-24 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 807 4 201.75 15993 92 173.84
22 22.Jan-24 13. runde Dora Bowling Veteranliga 578 3 192.67 16571 95 174.43
23 27.Jan-24 Supersjuern Dora Bowling Standard 5 1325 7 189.29 17896 102 175.45
24 29.Jan-24 14. runde Dora Bowling Veteranliga 558 3 186.00 18454 105 175.75
25 12.Feb-24 15. runde Dora Bowling Veteranliga 617 3 205.67 19071 108 176.58
26 26.Feb-24 16. runde Dora Bowling Veteranliga 648 3 216.00 19719 111 177.65
27 03.Mar-24 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 553 3 184.33 20272 114 177.82
28 03.Mar-24 3.div Midt Avd B ru Dora Bowling NBF menn 542 3 180.67 20814 117 177.90
29 11.Mar-24 17. runde Dora Bowling Veteranliga 545 3 181.67 21359 120 177.99
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 21359120177,99 1732894184,34 403126155,04
Turnering 666239170,82 380521181,19 285718158,72
NBF menn 506930168,97 389522177,05 11748146,75
Veteranliga 962851188,78 962851188,78 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Dora Bowling194,31197,85190,62190,08190,58189,22197,25211,37194,42179,05183,42186,80196,59193,75190,85185,52186,69182,13189,16173,75183,80184,34
Utenlands189,56177,89189,22172,00189,11182,00184,78189,83182,72194,87175,44182,44174,33173,00161,11160,28179,39176,33156,56158,72
Oppdal Bowling184,67189,67183,89187,54180,83180,40181,83190,67185,60186,38171,33177,50179,00146,75
Lucky Bowl Hamar191,07195,33169,67183,83192,44169,50196,33158,00180,67174,17177,17175,83
Lucky Bowl Trondheim175,67219,50182,67193,67185,60189,95190,70188,08186,33180,33184,26183,50176,83170,83172,00
Panorama Bowling182,33179,67170,00171,07170,67181,00181,67187,12186,50
Lucky Bowl Lørenskog186,67210,33197,67186,00
Lucky Bowl Veitvet175,00183,70167,67186,13189,83168,64
Levanger Bowling203,33203,22187,06196,42193,72189,95180,30179,89200,67173,50181,38172,42183,69174,25
Orkland Bowling174,67162,67192,00164,00177,08174,67167,00184,75
Mosjøen Bowling179,25
Rabalder155,25167,75164,75
Bowling 1 Gjøvik183,00204,00
Centrum Trondheim190,67184,00178,40
Tromsø Bowling & Biljard206,33194,33181,67177,50177,67
Hønefoss Bowling173,50169,83161,67
Lucky Bowl Drammen170,18
Bjugn Bowling183,67197,33181,00201,67196,56161,50
Ulsteinvik Bowling192,33185,75
Brattvåg Bowling177,50
Ørsta Bowling196,00193,33182,00194,67
Bowling 1 Drammen185,67191,00
Metro Sandefjord182,33
Mestern Skreppestadveien171,00
Steinkjer Bowling189,88192,33185,80191,00192,19188,35180,62169,00
Uregistrert191,50184,10191,19186,88186,17185,33
Sletterkulo Bowling175,00197,00
Lucky Bowl Åsen169,67245,00183,75
Lucky Bowl Kongsberg180,67186,67181,00
Sarpsborg Bowlingsenter183,60208,67
Bergen - Sandsli187,00
Stadion Bowling184,67
Lucky Bowl Moss175,33160,33
Bowling 1 Vestkanten180,67
Fyllingsdalen Bow193,00
Bowling 1 Brønnøy193,00
Bowlinghallen.no-Stjørdal179,67
snitt