registrering for lisensnummer : for sesongen.

John Fossum

Spiller denne sesongen for Briskebyen BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 3 1379 6 229.83 1379 6 229.83
2 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1328 6 221.33 2707 12 225.58
3 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli PP-Finale Vallø Open 7 1363 7 194.71 4070 19 214.21
4 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 549 3 183.00 4619 22 209.95
5 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 597 3 199.00 5216 25 208.64
6 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 613 3 204.33 5829 28 208.18
7 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 617 3 205.67 6446 31 207.94
8 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 19 1975 9 219.44 8421 40 210.53
9 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente RR- Finale 3 1413 7 201.86 9834 47 209.23
10 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Mellomspill 4 875 4 218.75 10709 51 209.98
11 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 634 3 211.33 11343 54 210.06
12 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 3 2103 9 233.67 13446 63 213.43
13 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Mellomspill 2 Herrer 11 529 3 176.33 13975 66 211.74
14 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 587 3 195.67 14562 69 211.04
15 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 1 2062 9 229.11 16624 78 213.13
16 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 623 3 207.67 17247 81 212.93
17 30.Aug-26 5'er cup nr.1 - Hama Lucky Bowl H 5 cup Hamar 5 1345 6 224.17 18592 87 213.70
18 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1128 6 188.00 19720 93 212.04
19 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1110 6 185.00 20830 99 210.40
20 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 42 1143 6 190.50 21973 105 209.27
21 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Innledende 1219 6 203.17 23192 111 208.94
22 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Semifinale 2 614 3 204.67 23806 114 208.82
23 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Mellomspill 2 4 619 3 206.33 24425 117 208.76
24 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Mellomspill 2 632 3 210.67 25057 120 208.81
25 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Innledende 1213 6 202.17 26270 126 208.49
26 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Innledende 9 1247 6 207.83 27517 132 208.46
27 19.Sep-26 Eliteserien runde 1 Panorama Bow NBF liga 342 2 171.00 27859 134 207.90
28 19.Sep-26 Eliteserien runde 1 Orkland Bowl NBF liga 153 1 153.00 28012 135 207.50
29 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Dora Bowling NBF liga 605 3 201.67 28617 138 207.37
30 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Centrum Tron NBF liga 640 3 213.33 29257 141 207.50
31 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Lucky Bowl H Veteranliga 677 3 225.67 29934 144 207.88
32 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 584 3 194.67 30518 147 207.61
33 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 580 3 193.33 31098 150 207.32
34 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Lucky Bowl H Veteranliga 575 3 191.67 31673 153 207.01
35 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Lucky Bowl H Veteranliga 572 3 190.67 32245 156 206.70
36 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Mellomspill 25 573 3 191.00 32818 159 206.40
37 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 7 663 3 221.00 33481 162 206.67
38 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Finale 2 1153 5 230.60 34634 167 207.39
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 34634167207,39 433321206,33 30301146207,54
Turnering 29906143209,13 13456224,17 28561137208,47
Veteranliga 18249202,67 18249202,67 000,00
NBF liga 290415193,60 11646194,00 17409193,33
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Hamar210,78210,29215,45211,42217,68213,77219,18220,92203,02205,46217,54212,61202,53218,33206,03210,81212,42201,42215,41213,71219,86220,28209,96209,26199,20
Bowlingsenteret Kongsving210,56193,00195,67193,33203,56187,67214,33203,80220,67171,500,00214,14207,67211,47218,06
Vallø Bowling205,56214,21
Centrum Trondheim179,67223,00197,50204,33194,33193,67195,33176,00202,67183,33179,33183,00220,67213,33
Bowlinghallen Solør192,67238,67211,50200,33197,33201,67219,33209,67205,05196,67196,00199,67211,17
Oppdal Bowling186,75201,13198,89207,19
Bowling 1 Gjøvik201,67183,00206,00217,60226,36224,27186,42224,36227,12217,46210,27200,00205,33
Dora Bowling209,67196,33203,67223,33214,67202,08210,67221,33222,00254,67178,50193,67198,33217,00207,00200,48196,67188,00200,33186,33201,67
Sarpsborg Bowlingsenter205,62194,67194,00187,67187,83
Panorama Bowling161,00224,33203,33205,67181,33175,00192,00181,33171,00
Orkland Bowling190,33153,00
Lucky Bowl Veitvet202,00198,33231,33201,92195,60202,82200,70179,00182,500,00197,00203,59186,67207,33201,98198,70188,07195,67197,94221,55198,07201,42
Bowling 1 Elverum193,21222,08207,73226,50210,17208,06223,67196,00212,83218,45201,31210,62216,79
Utenlands208,05
Hønefoss Bowling215,38185,94212,54199,67196,00199,00218,59203,40201,64196,79192,28199,22
Bowling 1 Vestkanten200,67228,33173,33203,67213,00225,670,00226,67231,33206,33215,00246,670,00197,00211,67190,33
Tromsø Bowling & Biljard208,33203,00198,44256,00248,00223,33206,89218,00215,67209,33243,00210,33254,00
Lucky Bowl Åsen219,67208,33192,36191,67218,50188,00200,67212,33217,67193,67222,00228,00
Bowl it223,75
Royal Bowling189,67
Lucky Bowl Bergen180,25
TP Bowlingsenter191,90171,00178,00
Bowling 1 Drammen181,00184,00199,33208,67205,00190,33227,00187,29219,33172,00224,67233,00214,33178,00215,86202,70210,75217,00192,90
Lucky Bowl Lørenskog183,33231,00206,67191,33178,00237,67224,83224,75
Lucky Bowl Holmen202,00187,33204,00215,31
Lucky Bowl Trondheim204,67189,33203,67202,33204,58204,12184,00200,75
Lucky Bowl Hannevika182,00212,33174,67197,33217,67225,33184,67
Sandvika Bowling223,33233,83
Lucky Bowl Strømmen199,00203,33165,50214,78227,00
Karla`s Bowling227,72212,42
Bowling 1 Sortland194,48200,07202,38
Svolvær Bowlingsenter191,00196,17181,92193,05
Aspmyra Bowling178,83184,62190,92
Uregistrert223,67203,33207,83212,83190,33219,33222,72221,95213,98210,67199,89196,33174,17
Mestern Skreppestadveien181,67211,33213,00187,67215,00192,00208,67206,04193,67196,00
Lucky Bowl Drammen212,17226,00184,25
Lucky Bowl Moss202,33205,83210,33
Nordlyset Bowling194,94
Askøy Bowling192,00
Kongsten Bowling201,67181,00
Sletterkulo Bowling193,00215,00182,33220,00
Åsnes196,33198,33194,00177,00218,67203,33
Metro Sandefjord201,67190,00185,00
Bowling 1 Kongsvinger221,47208,50207,32
Bergen - Sandsli216,33207,25203,40
GSK Bowling203,62219,25201,25194,22
Lucky Bowl Kongsberg226,33
Bjugn Bowling220,67
Levanger Bowling199,17
Førtito Bar & Bowling183,33
Lucky Bowl Haugesund173,50174,00229,67
Evje Bowling202,67
Drammen Bowling198,25
snitt