registrering for lisensnummer : for sesongen.

Harry Engebakken

Spiller denne sesongen for Bekkelaget BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 30.Aug-26 5'er cup nr.1 - Hama Lucky Bowl H 5 cup Hamar 22 1101 6 183.50 1101 6 183.50
2 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Lucky Bowl H Veteranliga 567 3 189.00 1668 9 185.33
3 08.Sep-26 5'er cup nr.2 - Hama Lucky Bowl H 5`er cup nr 2. Hamar 26 973 6 162.17 2641 15 176.07
4 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Lucky Bowl H Veteranliga 510 3 170.00 3151 18 175.06
5 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd B r Lucky Bowl H NBF liga 680 4 170.00 3831 22 174.14
6 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Lucky Bowl H Veteranliga 598 3 199.33 4429 25 177.16
7 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 30 940 6 156.67 5369 31 173.19
8 03.Oct-26 3.div Øst 1 Avd B r Bowling 1 El NBF liga 629 4 157.25 5998 35 171.37
9 03.Oct-26 3.div Øst 1 Avd B r Bowling 1 El NBF liga 628 4 157.00 6626 39 169.90
10 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Lucky Bowl H Veteranliga 627 3 209.00 7253 42 172.69
11 06.Oct-26 5'er cup nr.3 - Hama Lucky Bowl H 5`er cup nr 3. Hamar 22 1001 6 166.83 8254 48 171.96
12 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Lucky Bowl H Veteranliga 521 3 173.67 8775 51 172.06
13 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 90 477 3 159.00 9252 54 171.33
14 25.Oct-26 3.div Øst 1 Avd B r Lucky Bowl H NBF liga 804 4 201.00 10056 58 173.38
15 25.Oct-26 3.div Øst 1 Avd B r Lucky Bowl H NBF liga 674 4 168.50 10730 62 173.06
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1073062173,06 805645179,02 267417157,29
Turnering 449227166,37 307518170,83 14179157,44
Veteranliga 282315188,20 282315188,20 000,00
NBF liga 341520170,75 215812179,83 12578157,12
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Hamar200,03202,00197,30199,57202,46207,89201,77195,98190,00182,67180,42174,94180,16182,24181,60182,67185,90188,90182,12180,85179,66165,00177,45175,15170,83
Bowlingsenteret Kongsving182,71162,12186,17168,62179,12177,00161,42165,83159,00
Bowling 1 Elverum157,40200,84189,17203,79205,67182,50188,00201,83177,48170,83173,88181,17176,42178,12177,00185,83182,17183,50159,83171,25156,67
Hønefoss Bowling171,50198,33175,62184,33176,83195,38167,25181,00
Lucky Bowl Veitvet202,67191,30159,50190,33178,83161,33175,00184,00172,50168,38184,25183,83177,00155,20166,00175,50
Lucky Bowl Moss223,00162,50172,75
Bowlinghallen Solør162,00197,17146,33164,25143,33
Kongsten Bowling184,67142,75
Bowling 1 Gjøvik181,00186,33175,33189,00192,67195,67213,17187,00201,57186,83194,62163,75179,00164,25167,50177,00169,75146,67
Lucky Bowl Holmen194,67180,67172,75
Lucky Bowl Trondheim158,50166,50175,83181,17
Pers Hotell172,12
Lucky Bowl Kongsberg185,00195,00164,50
Karla`s Bowling183,00162,75162,50172,75
Utenlands190,67171,78164,11
Uregistrert208,30203,33199,31186,25214,90200,53206,17194,33174,50169,00175,33183,00181,67167,00189,67
Arendal Bowling177,33
Dora Bowling181,33201,67190,17167,33159,00162,33158,67
Centrum Trondheim186,33158,00
Åsnes185,00186,75180,75178,50
Lucky Bowl Drammen168,00
Panorama Bowling164,67188,67162,33191,25189,33
Vallø Bowling171,33
Orkland Bowling159,33
Levanger Bowling180,83186,50
Nordlyset Bowling174,33190,33
Tromsø Bowling & Biljard206,00243,33191,25204,00188,25
Lillestrøm Bowlingsenter186,33187,67185,00
Lucky Bowl Åsen188,67170,00205,33195,83170,00
Aspmyra Bowling176,00190,00168,67
Bardu Bowling155,00
Bowling 1 Kongsvinger189,67
GSK Bowling201,50184,62192,81191,70183,33170,67
Bjugn Bowling220,00175,67
Sletterkulo Bowling169,67181,33170,33
Bowling 1 Drammen205,67172,50182,67
Lucky Bowl Lørenskog174,00195,67177,67197,33
Lucky Bowl Strømmen168,50186,67
Sarpsborg Bowlingsenter218,40196,00177,33
Førtito Bar & Bowling162,67142,50
Verdal Bowling193,00
Bergen - Sandsli192,43
Lille Paris195,35193,06176,67
Steinkjer Bowling186,50218,67
Fyllingsdalen Bow203,67
snitt