registrering for lisensnummer : for sesongen.

Trude Nilsen

Spiller denne sesongen for Munken BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 14.Jun-26 Orkla 50+ Orkland Bowl Innledende 4 996 6 166.00 996 6 166.00
2 14.Jun-26 Orkla 50+ Orkland Bowl Finale 2 426 3 142.00 1422 9 158.00
3 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 66 1025 6 170.83 2447 15 163.13
4 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1017 6 169.50 3464 21 164.95
5 07.Sep-26 5.div.vet. runde 1 Dora Bowling Veteranliga 506 3 168.67 3970 24 165.42
6 14.Sep-26 5.div.vet. runde 2 Dora Bowling Veteranliga 563 3 187.67 4533 27 167.89
7 15.Sep-26 3.div Midt Avd A run Centrum Tron NBF liga 681 4 170.25 5214 31 168.19
8 21.Sep-26 5.div.vet. runde 3 Dora Bowling Veteranliga 538 3 179.33 5752 34 169.18
9 03.Oct-26 Dameliga 1.div runde Dora Bowling NBF dameliga 739 4 184.75 6491 38 170.82
10 04.Oct-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 680 4 170.00 7171 42 170.74
11 04.Oct-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 665 4 166.25 7836 46 170.35
12 05.Oct-26 2.div.vet. runde 4 Dora Bowling Veteranliga 510 3 170.00 8346 49 170.33
13 12.Oct-26 2.div.vet. runde 5 Dora Bowling Veteranliga 559 3 186.33 8905 52 171.25
14 29.Oct-26 Dameliga 1.div runde Dora Bowling NBF dameliga 778 4 194.50 9683 56 172.91
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 968356172,91 553831178,65 414525165,80
Turnering 346421164,95 000,00 346421164,95
Veteranliga 267615178,40 267615178,40 000,00
NBF liga 202612168,83 13458168,12 6814170,25
NBF dameliga 15178189,62 15178189,62 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling166,61170,62162,47162,36170,47171,56178,00172,16166,67169,33164,88152,90172,62180,12176,83176,00162,62177,69172,03174,29160,50162,42172,12178,65
Centrum Trondheim171,33171,46171,38173,33164,50175,50163,75170,05156,00180,50164,10170,40166,91162,62168,58170,25
Sarpsborg Bowlingsenter178,17170,17
Orkland Bowling168,67186,00169,00169,00164,00165,10158,00
Tromsø Bowling & Biljard178,83164,33173,75183,33168,57170,58
Lucky Bowl Trondheim169,60157,50170,18170,49166,67173,89168,33173,90179,00169,10174,11169,75175,06175,39175,30174,40173,99163,25171,41180,75165,83
Lucky Bowl Veitvet172,25163,58181,06172,33169,90172,75193,00172,83174,25184,17169,08147,33
Futura Bowling144,00
Bowlingsenteret Kongsving165,12170,25175,25179,28
Lykkeland Steinkjer178,00
Panorama Bowling164,00183,92172,75174,42
Lucky Bowl Hamar173,57164,00169,17
Utenlands163,36171,26158,88176,86177,90164,96173,44180,90165,26166,68165,38168,14176,48174,23166,96165,08
Bowling 1 Elverum149,00166,39173,87
Oppdal Bowling173,50176,67158,83163,67155,67180,25173,62
Rabalder175,75168,50
Down Town166,12170,62164,25168,88179,70187,25194,38
Bergen - Sandsli168,13166,17171,50164,00174,44200,25177,75
Vallø Bowling152,25177,72
Lucky Bowl Lørenskog179,19173,00167,79172,83185,50173,06
Lucky Bowl Åsen149,75172,92154,62170,42
Hønefoss Bowling165,08182,75173,00169,75
Levanger Bowling170,00181,33180,67163,33177,50
Lucky Bowl Kristiansand164,50166,67
Bjugn Bowling173,67164,25
Askøy Bowling166,25
Bowlinghallen Solør155,50
Lucky Bowl Kongsberg168,50183,00
Mestern Skreppestadveien180,75
Arendal Bowling161,77166,75148,75163,50
Lucky Bowl Drammen170,50
Lucky Bowl Holmen168,25
Aspmyra Bowling181,00
Bowling 1 Drammen180,33
Sjøsenteret-Tønsberg168,33
Bergen Bowlingsenter169,50
Steinkjer Bowling189,33
Lucky Bowl Strømmen188,00
Sletterkulo Bowling173,00
Lucky Bowl Moss162,83
TP Bowlingsenter157,33
Uregistrert
snitt