registrering for lisensnummer : for sesongen.

Michael Nyberg

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1158 6 193.00 1158 6 193.00
2 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 11 1245 6 207.50 2403 12 200.25
3 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1035 6 172.50 3438 18 191.00
4 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1155 6 192.50 4593 24 191.38
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 18 1839 9 204.33 6432 33 194.91
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 555 3 185.00 6987 36 194.08
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 549 3 183.00 7536 39 193.23
8 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 548 3 182.67 8084 42 192.48
9 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 525 3 175.00 8609 45 191.31
10 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 525 3 175.00 9134 48 190.29
11 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 495 3 165.00 9629 51 188.80
12 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Finale steg 1 5 749 4 187.25 10378 55 188.69
13 02.Aug-26 Grenland Cup Lucky Bowl P Grenland Cup 13 1538 8 192.25 11916 63 189.14
14 16.Aug-26 Søndagsturnering 1 Vallø Bowli Søndagsturnering 3 1219 6 203.17 13135 69 190.36
15 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 2 2060 9 228.89 15195 78 194.81
16 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 663 3 221.00 15858 81 195.78
17 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 649 3 216.33 16507 84 196.51
18 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 633 3 211.00 17140 87 197.01
19 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 578 3 192.67 17718 90 196.87
20 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 574 3 191.33 18292 93 196.69
21 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 534 3 178.00 18826 96 196.10
22 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 507 3 169.00 19333 99 195.28
23 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Finale 1 703 3 234.33 20036 102 196.43
24 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 19 1764 9 196.00 21800 111 196.40
25 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 471 3 157.00 22271 114 195.36
26 23.Aug-26 Mestern Open Mestern Skre Mestern Open 24 1087 6 181.17 23358 120 194.65
27 25.Aug-26 Sølvkula Cup #1 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #1 12 857 5 171.40 24215 125 193.72
28 27.Aug-26 Torsdagscup 1 Bowling 1 Dr Tordagscup 1 783 5 156.60 24998 130 192.29
29 27.Aug-26 Torsdagscup 1 Bowling 1 Dr Tordagscup 1 10 846 5 169.20 25844 135 191.44
30 31.Aug-26 Storm Lucky Larsen M Utenlands Kvalik 1076 6 179.33 26920 141 190.92
31 31.Aug-26 Storm Lucky Larsen M Utenlands Kvalik 1041 6 173.50 27961 147 190.21
32 31.Aug-26 Storm Lucky Larsen M Utenlands Kvalik 1000 6 166.67 28961 153 189.29
33 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 61 1081 6 180.17 30042 159 188.94
34 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1074 6 179.00 31116 165 188.58
35 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 974 6 162.33 32090 171 187.66
36 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 903 6 150.50 32993 177 186.40
37 13.Sep-26 Søndagsturnering 2 Vallø Bowli Søndagsturnering 8 1118 6 186.33 34111 183 186.40
38 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Innledende 43 1028 6 171.33 35139 189 185.92
39 13.Sep-26 Gjøvik Open 2026 (M Bowling 1 Gj Innledende 954 6 159.00 36093 195 185.09
40 16.Sep-26 FBK`s Onsdagscup 1 Kongsten Bow Innledende 5 703 4 175.75 36796 199 184.90
41 17.Sep-26 Torsdagscup 2 Bowling 1 Dr Tordagscup 2 931 5 186.20 37727 204 184.94
42 17.Sep-26 Torsdagscup 2 Bowling 1 Dr Tordagscup 2 9 949 5 189.80 38676 209 185.05
43 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Bowling 1 Dr NBF liga 0 0 0.00 38676 209 185.05
44 22.Sep-26 Sølvkula Cup #2 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #2 1 1129 5 225.80 39805 214 186.00
45 01.Oct-26 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Tordagscup 3 3 998 5 199.60 40803 219 186.32
46 01.Oct-26 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Tordagscup 3 827 5 165.40 41630 224 185.85
47 04.Oct-26 3.div Øst 2 runde 2 Bowling 1 Dr NBF liga 739 4 184.75 42369 228 185.83
48 04.Oct-26 3.div Øst 2 runde 2 Bowling 1 Dr NBF liga 755 4 188.75 43124 232 185.88
49 06.Oct-26 Tirsdagscup 2 Lucky Bowl V Tirsdagscup 2 6 878 5 175.60 44002 237 185.66
50 20.Oct-26 Veitvet Double Tour Lucky Bowl V Veitvet Double Tour 2 12 837 5 167.40 44839 242 185.29
51 22.Oct-26 Torsdagscup 4 Bowling 1 Dr Tordagscup 4 8 933 5 186.60 45772 247 185.31
52 24.Oct-26 Eliteserien runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 181 1 181.00 45953 248 185.29
53 24.Oct-26 Eliteserien runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 139 1 139.00 46092 249 185.11
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 46092249185,11 808145179,58 38011204186,33
Turnering 44278239185,26 626735179,06 38011204186,33
NBF liga 181410181,40 181410181,40 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hønefoss Bowling164,00175,87209,12
Lucky Bowl Kongsberg170,75198,60
Vallø Bowling156,67169,22176,50192,50
Lucky Bowl Porsgrunn161,88192,25
Pers Hotell168,83186,61
Bowlingsenteret Kongsving151,54167,74186,25
Bowling 1 Drammen158,71178,81179,06
Mestern Skreppestadveien155,00183,16181,17
Kongsten Bowling183,22176,23175,75
Utenlands165,75193,23173,17
Lucky Bowl Veitvet179,06179,06171,50
Sarpsborg Bowlingsenter155,92165,05168,00
Bowling 1 Gjøvik177,67165,17
Lucky Bowl Hannevika189,50
Bowlinghallen Solør166,33178,75
Bowling 1 Elverum162,25174,00
Lucky Bowl Moss164,83171,88
Metro Sandefjord169,09170,13
Lucky Bowl Lørenskog167,25
Tromsø Bowling & Biljard156,17
Askim Bowling161,17
Uregistrert
snitt