registrering for lisensnummer : for sesongen.

Øyvind Andersen

Spiller denne sesongen for Oslo BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 19.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl K NBF liga 783 4 195.75 783 4 195.75
2 20.Sep-26 2.div avd C runde 1 Pers Hotell NBF liga 778 4 194.50 1561 8 195.13
3 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 800 4 200.00 2361 12 196.75
4 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl V NBF liga 801 4 200.25 3162 16 197.63
5 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl V NBF liga 802 4 200.50 3964 20 198.20
6 12.Oct-26 2.div.vet. runde 5 Lucky Bowl V Veteranliga 550 3 183.33 4514 23 196.26
7 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 803 4 200.75 5317 27 196.93
8 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 29 595 3 198.33 5912 30 197.07
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 591230197,07 295315196,87 295915197,27
Turnering 5953198,33 000,00 5953198,33
Osloliga 16038200,38 8004200,00 8034200,75
NBF liga 316416197,75 16038200,38 15618195,12
Veteranliga 5503183,33 5503183,33 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Lørenskog205,00188,50198,25200,11197,67199,00213,42210,31209,25211,44222,56202,38208,92215,75207,81224,75202,56204,12200,75
Bowlingsenteret Kongsving199,17230,00198,33
Lucky Bowl Veitvet202,88198,75203,77199,85199,35204,90198,83209,42219,09209,51199,79201,91196,61195,72205,83201,93194,33205,00209,80218,57205,20202,04196,87
Lucky Bowl Kongsberg194,67175,67129,000,00187,00192,50195,75
Pers Hotell227,00187,25194,50
Royal Bowling195,75201,75208,00
Bowling 1 Elverum202,50
Bowl it232,67229,25171,50199,50
Lucky Bowl Holmen145,00180,89204,44188,17206,17194,67203,75224,75207,25191,62202,38206,00222,50203,88205,38193,12197,35
Orkland Bowling193,67194,75
Hønefoss Bowling151,67190,67211,88194,50
TP Bowlingsenter217,75198,50193,75
Centrum Trondheim218,00207,67195,67194,67205,67253,67188,75175,50197,50191,75
Tromsø Bowling & Biljard219,67184,33208,67183,00201,67204,67216,67218,50183,00
Bowling 1 Drammen177,43191,62185,50179,50205,25221,64236,00190,00185,33180,00
Lucky Bowl Trondheim182,00241,67171,67203,33215,25
Askim Bowling220,58210,61
Lucky Bowl Moss188,62192,50210,75202,00210,910,00214,83207,25
Lucky Bowl Bergen199,00206,75
Lucky Bowl Hamar207,72196,42237,00194,33198,78199,33216,00208,00201,33
Kongsten Bowling188,67204,00201,67184,00198,17
Sarpsborg Bowlingsenter174,62192,33205,00201,42197,56185,75191,83
Vallø Bowling178,00217,75
Lucky Bowl Åsen187,67203,33198,67202,00204,25
Bowlinghallen Solør189,00176,33177,33185,33
Dora Bowling191,33176,38202,33189,33191,12
Bowling 1 Vestkanten177,33186,00
Lucky Bowl Hannevika206,00179,33
Lucky Bowl Strømmen186,06198,88188,36204,75205,75216,75223,25184,88196,75213,38202,00181,19205,31212,75
Sletterkulo Bowling176,67199,50
Sandvika Bowling199,25191,75
Aspmyra Bowling226,00186,62
Førtito Bar & Bowling220,00186,67207,67
Bowling 1 Gjøvik186,33218,00221,33225,00183,67
Mestern Skreppestadveien147,00198,33139,00155,67197,33216,33
Panorama Bowling193,00194,33208,00
Askøy Bowling177,00
Metro Sandefjord193,33213,33223,33203,00
Lucky Bowl Drammen194,75241,67188,00
Uregistrert200,38202,25215,40182,00215,28
Lucky Bowl Haugesund195,33199,33
Bergen - Sandsli237,33218,00
Lille Paris217,85208,57197,16206,60205,17
Evje Bowling185,87198,33
Nes Bowling166,00
Lillestrøm Bowlingsenter179,33198,33
Drammen Bowling190,08208,38
Stadion Bowling176,33
Arendal Bowling170,33
Metro Skøyen196,81
Bowlinghallen.no-Stjørdal195,00
Athletica Bowling177,00
snitt