registrering for lisensnummer : for sesongen.

Mats Ornered

Spiller denne sesongen for BK Skru i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Lucky Bowl V Veteranliga 579 3 193.00 579 3 193.00
2 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 655 4 163.75 1234 7 176.29
3 05.Oct-26 2.div.vet. runde 4 Lucky Bowl V Veteranliga 546 3 182.00 1780 10 178.00
4 12.Oct-26 2.div.vet. runde 5 Lucky Bowl V Veteranliga 580 3 193.33 2360 13 181.54
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 236013181,54 17059189,44 6554163,75
Osloliga 6554163,75 000,00 6554163,75
Veteranliga 17059189,44 17059189,44 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Veitvet181,46171,00180,73196,83192,86190,21190,67197,94200,14203,89197,57187,53183,93181,56191,59191,97185,22187,25192,39198,67187,83189,47189,44
Lucky Bowl Lørenskog172,33193,92194,21211,42187,67196,92207,08214,25196,00199,33193,50197,25199,62206,81189,31191,50217,33175,75191,58172,88192,67163,75
Lucky Bowl Holmen179,33191,33190,40186,25218,62214,00203,00187,38187,31212,44187,69176,75200,69175,00202,38210,62174,00185,19174,75
Bowling 1 Gjøvik191,33170,33174,33170,33203,67185,33201,50167,67
Lucky Bowl Hamar200,00205,00176,50208,42196,61200,83208,31195,67199,00195,33177,00201,25203,15
Dora Bowling193,92204,33192,07172,67181,22
Hønefoss Bowling160,50182,80190,75197,00197,25
Lucky Bowl Strømmen193,38187,50196,86193,75188,08209,25203,25188,40200,25183,81191,12183,50194,00180,58194,58
Pers Hotell215,75204,00189,38
Sandvika Bowling198,62185,17
Lucky Bowl Kongsberg217,00184,62172,50194,50179,50
Bowlingsenteret Kongsving203,83
Karla`s Bowling187,75
Bowling 1 Elverum206,67220,25186,00
Bowlinghallen Solør192,00157,00
Mestern Skreppestadveien157,33163,00154,67
Aspmyra Bowling201,33179,58
Lucky Bowl Moss177,00214,33187,00226,12206,38222,50176,67
Svolvær Bowlingsenter172,00
Vallø Bowling191,25
Lillestrøm Bowlingsenter213,33155,00184,67174,25174,50
Førtito Bar & Bowling181,33177,50212,25
Bowling 1 Drammen157,50204,00196,88
Sarpsborg Bowlingsenter160,33208,25187,75
Kongsten Bowling196,00194,25162,25
Lucky Bowl Drammen173,62234,33
Panorama Bowling205,00173,33166,00194,41184,50205,33
Bergen - Sandsli185,00202,67
Lucky Bowl Haugesund175,67201,67
Bowl it194,33
Centrum Trondheim181,25
Uregistrert180,54200,80199,00188,67177,40
Lucky Bowl Åsen183,33172,23
GSK Bowling190,75218,00
Bowling 1 Kongsvinger203,33
Nes Bowling187,33
Tromsø Bowling & Biljard190,00196,00181,33
Lille Paris185,81196,65172,92
Levanger Bowling175,33
Sletterkulo Bowling158,33
Metro Skøyen180,67
snitt