registrering for lisensnummer : for sesongen.

Mariann Olsen

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse D

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Oct-23 5. runde Mestern Skre Veteranliga 592 3 197.33 592 3 197.33
2 05.Nov-23 KM LAG VTBK Vallø Bowli Innledende 24 518 3 172.67 1110 6 185.00
3 06.Nov-23 6. runde Mestern Skre Veteranliga 565 3 188.33 1675 9 186.11
4 27.Nov-23 8. runde Mestern Skre Veteranliga 477 3 159.00 2152 12 179.33
5 01.Jan-24 11. runde Mestern Skre Veteranliga 542 3 180.67 2694 15 179.60
6 22.Jan-24 13. runde Mestern Skre Veteranliga 526 3 175.33 3220 18 178.89
7 29.Jan-24 14. runde Mestern Skre Veteranliga 499 3 166.33 3719 21 177.10
8 11.Feb-24 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Innledende 15 995 6 165.83 4714 27 174.59
9 12.Feb-24 15. runde Mestern Skre Veteranliga 479 3 159.67 5193 30 173.10
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 519330173,10 368021175,24 15139168,11
Turnering 15139168,11 000,00 15139168,11
Veteranliga 368021175,24 368021175,24 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Mestern Skreppestadveien134,00162,29168,28167,20170,54170,06172,87174,58173,93162,22175,24
Vallø Bowling175,25165,86173,88167,64172,67
Lucky Bowl Veitvet141,67176,00169,33167,67160,83163,44163,33177,00165,83
Hønefoss Bowling167,33159,00171,23166,22180,86176,50
Lucky Bowl Hannevika166,50171,75
Kongsten Bowling131,67180,50171,83168,08170,25
Lucky Bowl Kongsberg188,75198,00167,92
Arendal Bowling168,50160,00
Lucky Bowl Hamar156,67162,67172,00159,17
Lucky Bowl Drammen173,50160,00181,50173,90
Lucky Bowl Moss167,50152,38142,00166,35174,92163,70167,60174,29164,54172,65177,24154,36166,44170,50172,17172,17
Centrum Trondheim157,00168,75167,25
Bowling 1 Drammen140,33160,00165,83166,00175,33173,90163,90
Dora Bowling150,00144,00150,75
Tromsø Bowling & Biljard182,50
Bowlingsenteret Kongsving161,50178,25
Lucky Bowl Trondheim169,00
Bergen - Sandsli168,50
Down Town157,75161,88
Bowling 1 Elverum152,33178,33160,75
Pers Hotell155,75
Vennesla Bowling166,12
Metro Sandefjord124,33161,16
Lucky Bowl Kristiansand161,75
Bowling 1 Gjøvik123,67156,33154,67
Sarpsborg Bowlingsenter140,00170,50145,00165,640,00163,22
Utenlands155,33
Førtito Bar & Bowling133,00157,00173,00168,40
Lucky Bowl Lørenskog167,00
Lucky Bowl Jessheim 162,67
Lillestrøm Bowlingsenter158,67150,00
Uregistrert145,67145,17162,65179,33167,88169,21162,00
Lucky Bowl Åsen174,67
Athletica Bowling167,28
Åsnes160,00
Bowling 1 Kongsvinger136,33
Magic Bowling169,00
Lille Paris150,08
snitt