registrering for lisensnummer : for sesongen.

Heidi Thorstensen

Spiller denne sesongen for Frogner BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Single 1184 6 197.33 1184 6 197.33
2 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Double 1156 6 192.67 2340 12 195.00
3 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Trios 1228 6 204.67 3568 18 198.22
4 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Team (5) 1065 6 177.50 4633 24 193.04
5 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 82 1001 6 166.83 5634 30 187.80
6 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 996 6 166.00 6630 36 184.17
7 14.Sep-26 Dameliga 1.div runde Lucky Bowl V NBF dameliga 750 4 187.50 7380 40 184.50
8 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 542 3 180.67 7922 43 184.23
9 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 598 3 199.33 8520 46 185.22
10 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 2 1264 6 210.67 9784 52 188.15
11 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1195 6 199.17 10979 58 189.29
12 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Kvartfinale 1 449 2 224.50 11428 60 190.47
13 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Semifinale 2 365 2 182.50 11793 62 190.21
14 12.Oct-26 Dameliga 1.div runde Lucky Bowl V NBF dameliga 823 4 205.75 12616 66 191.15
15 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 23 595 3 198.33 13211 69 191.46
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1321169191,46 15738196,62 1163861190,79
Turnering 1049855190,87 000,00 1049855190,87
NBF liga 11406190,00 000,00 11406190,00
NBF dameliga 15738196,62 15738196,62 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Lørenskog193,67192,07185,05194,04209,43223,00201,00199,50204,56
Bowlinghallen Solør194,00220,25225,50216,75193,50178,50199,67199,33
Bowlingsenteret Kongsving220,26189,50198,75212,20219,75188,50202,39195,25202,89185,00198,33
Lucky Bowl Veitvet176,12177,21182,66168,00191,67202,21187,49180,00190,44206,72193,50202,25196,71205,16204,86200,99194,29184,39201,61205,29182,14181,88193,53196,62
Utenlands201,42175,58178,98190,11200,75194,15196,29191,81197,23197,66197,54192,30205,27204,39197,82196,62185,54194,50201,84197,33190,23193,04
Lucky Bowl Hamar183,00214,00204,10215,24208,65212,56218,92201,09212,91192,89211,00180,67
Sarpsborg Bowlingsenter174,80195,64214,39233,08187,75193,56197,00166,42
Bowling 1 Drammen175,38172,86181,83221,21200,96200,08183,36189,15187,00215,93172,12198,00
Hønefoss Bowling181,72189,91206,25215,12193,58192,54193,54191,57177,50195,06
Lucky Bowl Holmen172,50198,25200,12214,25189,25205,00198,88169,50194,25
Centrum Trondheim210,75203,25188,75203,64196,75185,50187,24169,44180,50196,17192,33
Vallø Bowling198,67195,58208,62194,17187,00
Tromsø Bowling & Biljard195,67196,36253,50208,68202,00198,50200,75227,50207,25201,00183,40
Bowling 1 Vestkanten181,67
Panorama Bowling209,22198,27189,00198,00173,00
Dora Bowling195,43186,28217,82190,43212,38179,00192,00212,17166,00
Bowling 1 Elverum184,88198,96
Lucky Bowl Trondheim208,33234,33199,00209,00214,33196,50214,72192,83195,24
Lucky Bowl Moss178,78177,17204,00216,83215,17208,75
Lucky Bowl Strømmen197,94171,11185,00204,26205,50201,58
Sandvika Bowling218,88196,50
Bergen - Sandsli190,67166,33186,00199,67180,75208,25216,00207,00229,75
Lucky Bowl Kongsberg196,33215,33223,00186,67216,38
Lucky Bowl Drammen208,49197,80196,71239,75212,50205,17206,25
Førtito Bar & Bowling222,56209,65
Kongsten Bowling226,66208,83
Mestern Skreppestadveien205,33206,50196,50205,50
Askøy Bowling222,00223,50196,50182,75
Bowling 1 Gjøvik190,00218,12217,45
Uregistrert183,17185,50212,51191,33
Lucky Bowl Kristiansand197,50182,25
Åsnes217,60201,00
Bowling 1 Kongsvinger203,25
Evje Bowling210,94197,31195,60197,23
GSK Bowling187,10181,67
Aspmyra Bowling193,94
Lucky Bowl Åsen193,27
Magic Bowling193,64187,95
Lucky Bowl Hannevika175,16180,06
Bjugn Bowling202,33210,67178,67
Lille Paris205,38
Metro Skøyen180,67
Lucky Bowl Haugesund150,00
Drammen Bowling171,00
snitt