registrering for lisensnummer : for sesongen.

Merethe Nelvik

Spiller denne sesongen for Arctic Strike BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 12.Feb-24 15. runde Tromsø Bowl Veteranliga 489 3 163.00 489 3 163.00
2 17.Mar-24 Blåbyen Open 2024 - Bowling 1 So Standard 968 6 161.33 1457 9 161.89
3 17.Mar-24 Blåbyen Open 2024 - Bowling 1 So Standard 2 997 6 166.17 2454 15 163.60
4 17.Mar-24 Blåbyen Open 2024 - Bowling 1 So Stegfinale - damer 3 313 2 156.50 2767 17 162.76
5 17.Mar-24 Blåbyen Open 2024 - Bowling 1 So Semifinale damer 1 528 3 176.00 3295 20 164.75
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 329520164,75 4893163,00 280617165,06
Turnering 280617165,06 000,00 280617165,06
Veteranliga 4893163,00 4893163,00 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Bowling 1 Sortland186,83177,73164,49167,22165,06
Tromsø Bowling & Biljard159,17178,04172,83182,58171,00173,48162,57176,17178,91179,28184,29193,26169,83178,51183,55174,87177,70179,46163,00
Svolvær Bowlingsenter179,33188,00183,47165,60159,33159,60168,44168,17
Aspmyra Bowling171,44160,67176,96175,00181,98186,66189,18185,87170,22
Centrum Trondheim179,90171,25196,00185,75
Bergen - Sandsli151,67165,50175,00
Utenlands181,38173,67
Arctic Bowling157,50162,67157,11193,72
Lucky Bowl Holmen189,00
Lucky Bowl Veitvet175,67163,00155,60182,75191,41185,75
Dora Bowling171,33201,67178,33182,92
Harstad Bowling154,94179,89194,30191,57182,43
Bowling 1 Gjøvik158,00200,00182,25
Lucky Bowl Hamar181,50
Bowlinghallen Solør177,75
Askøy Bowling186,33155,33170,00177,25
Lucky Bowl Drammen169,25
Åsnes199,00
Mestern Skreppestadveien167,33176,75
Lucky Bowl Kristiansand180,25169,75
Lucky Bowl Trondheim146,33191,50
Bardu Bowling130,00182,42
Narvik Bowling171,00176,72167,58
Arendal Bowling164,25
Bowling 1 Drammen180,50
Uregistrert175,98172,38170,02179,58164,59170,79
Hønefoss Bowling160,50
Lucky Bowl Kongsberg158,00
Steinkjer Bowling207,50180,67
Levanger Bowling161,50161,50
Alta Bowling155,67139,00
Orkland Bowling183,67184,67
Bjugn Bowling182,17177,83168,33
Bowlinghallen.no-Stjørdal182,67
snitt