registrering for lisensnummer : for sesongen.

Nina Paulsen

Spiller denne sesongen for Rana BK i klasse D

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall20022003200420052006200720082009
TP Bowlingsenter145,80136,12159,86147,42156,54153,63153,49151,33
Tromsø Bowling & Biljard144,00166,50
Aspmyra Bowling137,67138,38181,00155,00158,27
Sletterkulo Bowling180,00155,43161,33152,67
Arctic Bowling148,33146,00
Uregistrert148,14145,73137,89148,95147,60
Bjugn Bowling146,33
Fauske Bowling118,00
Bowling 1 Sortland164,00
Harstad Bowling130,33
snitt