registrering for lisensnummer : for sesongen.

Ragnhild Kristoffersen

Spiller denne sesongen for Tromsø BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1069 6 178.17 1069 6 178.17
2 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Finale Damer 2 563 3 187.67 1632 9 181.33
3 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1 1099 6 183.17 2731 15 182.07
4 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1072 6 178.67 3803 21 181.10
5 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 969 6 161.50 4772 27 176.74
6 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1042 6 173.67 5814 33 176.18
7 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1062 6 177.00 6876 39 176.31
8 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1089 6 181.50 7965 45 177.00
9 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1097 6 182.83 9062 51 177.69
10 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 19 1111 6 185.17 10173 57 178.47
11 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands ESBC Roma 3055 18 169.72 13228 75 176.37
12 03.Sep-26 Torsdagstreffen 1 Lykkeland St Standard 22 798 5 159.60 14026 80 175.33
13 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 96 986 6 164.33 15012 86 174.56
14 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Tromsø Bowl Veteranliga 528 3 176.00 15540 89 174.61
15 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Tromsø Bowl Veteranliga 568 3 189.33 16108 92 175.09
16 24.Sep-26 Nordens Paris 2 Tromsø Bowl Standard 22 975 6 162.50 17083 98 174.32
17 24.Sep-26 Nordens Paris 2 Tromsø Bowl Standard 946 6 157.67 18029 104 173.36
18 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 1 555 3 185.00 18584 107 173.68
19 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 1 515 3 171.67 19099 110 173.63
20 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 1029 6 171.50 20128 116 173.52
21 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 2 1169 6 194.83 21297 122 174.57
22 04.Oct-26 2.div avd A runde 2 Tromsø Bowl NBF liga 642 4 160.50 21939 126 174.12
23 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Tromsø Bowl Veteranliga 579 3 193.00 22518 129 174.56
24 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Tromsø Bowl Veteranliga 553 3 184.33 23071 132 174.78
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 23071132174,78 1223370174,76 1083862174,81
Turnering 20201116174,15 936354173,39 1083862174,81
Veteranliga 222812185,67 222812185,67 000,00
NBF liga 6424160,50 6424160,50 000,00
Hall200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bowling 1 Elverum182,26191,93174,67172,94192,22202,67181,56
Tromsø Bowling & Biljard164,12152,33170,12183,18171,65164,05170,26175,11174,97175,69172,21180,65177,19178,47178,18183,00180,58171,82177,52176,80173,39
Lykkeland Steinkjer186,00181,07176,45
Utenlands158,58174,33176,56161,45170,83180,67178,89170,69173,11159,83174,81169,72
Sarpsborg Bowlingsenter164,33
Dora Bowling165,00135,00171,83155,75176,93188,17204,64179,42
Centrum Trondheim163,50173,25186,00175,75165,50154,00170,38186,97177,20186,89178,26
Oppdal Bowling177,85
Svolvær Bowlingsenter162,22172,10166,95172,25175,00
Bowling 1 Sortland183,95172,04178,63165,50170,00
Lucky Bowl Trondheim168,25188,56183,59178,06181,35166,65
Uregistrert163,47190,64167,10168,62165,50
Lucky Bowl Veitvet138,00157,00179,75170,75174,50172,03178,62171,62179,39173,93177,38173,83175,41171,42164,33
Lucky Bowl Hamar188,33153,50186,75174,00185,00192,65170,25177,47
Hønefoss Bowling156,50185,58178,42185,75193,25161,50175,58226,25174,17
Royal Bowling157,75
Bowling 1 Gjøvik172,67174,25181,25180,00198,25
Lucky Bowl Kongsberg193,00150,00188,50195,50
Orkland Bowling137,67149,50167,82
Levanger Bowling140,00179,90181,40
Harstad Bowling170,87175,25164,75
Bowlinghallen Solør155,50160,00178,50162,50198,75
Bergen - Sandsli184,75182,75186,25186,25169,00178,00184,75
Bowlingsenteret Kongsving177,00199,00165,75183,50174,75
Aspmyra Bowling179,00186,25179,31173,65171,54
Lucky Bowl Åsen182,50
TP Bowlingsenter185,81177,05
Sletterkulo Bowling173,18
Mestern Skreppestadveien183,33156,25165,50181,25206,00
Lucky Bowl Drammen188,75164,17
Nordlyset Bowling185,00189,29169,25175,73
Askøy Bowling171,50160,00182,75
Hardanger Bowling171,06
Arendal Bowling174,75154,00
Lucky Bowl Holmen167,25
Åsnes164,75
Lucky Bowl Kristiansand177,50157,75160,75
Narvik Bowling173,47
Bowling 1 Drammen144,00
Bjugn Bowling160,80145,50
Steinkjer Bowling171,33
snitt