registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jeanett Haavelmoen Johansen

Spiller denne sesongen for Frogner BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli PP-Finale Vallø Open 2 600 3 200.00 600 3 200.00
2 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 4 1182 6 197.00 1782 9 198.00
3 02.Aug-26 Grenland Cup Lucky Bowl P Grenland Cup 2 1719 8 214.88 3501 17 205.94
4 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 25 1131 6 188.50 4632 23 201.39
5 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 1 15 665 4 166.25 5297 27 196.19
6 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 602 3 200.67 5899 30 196.63
7 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 611 3 203.67 6510 33 197.27
8 04.Oct-26 Utenlandsspill Høst Utenlands International Open City of Torrevieja 1364 6 227.33 7874 39 201.90
9 04.Oct-26 Utenlandsspill Høst Utenlands International Open City of Torrevieja 614 3 204.67 8488 42 202.10
10 04.Oct-26 Utenlandsspill Høst Utenlands International Open City of Torrevieja 1357 6 226.17 9845 48 205.10
11 04.Oct-26 Utenlandsspill Høst Utenlands International Open City of Torrevieja 879 4 219.75 10724 52 206.23
12 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 6 1227 6 204.50 11951 58 206.05
13 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1083 6 180.50 13034 64 203.66
14 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Mellomspill 4 810 4 202.50 13844 68 203.59
15 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Kvartfinale 2 406 2 203.00 14250 70 203.57
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1425070203,57 000,00 1425070203,57
Turnering 1303764203,70 000,00 1303764203,70
NBF liga 12136202,17 000,00 12136202,17
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Utenlands166,39185,67181,83187,49183,04187,75193,88193,92190,79188,62194,09221,79
Lucky Bowl Porsgrunn214,88
Bowlinghallen Solør180,00206,00184,50219,25243,00188,67203,67
Lucky Bowl Hamar183,06194,86203,56195,92201,39202,33195,27195,78204,22202,75200,67
Vallø Bowling180,50203,62204,88183,08196,23182,92197,83206,71202,38203,46194,38195,36198,00
Lucky Bowl Lørenskog179,60179,25194,50191,75219,00195,89
Sarpsborg Bowlingsenter167,92166,83174,00179,60
Hønefoss Bowling178,91172,75219,50188,89197,34182,25176,08205,24
Kongsten Bowling183,38204,91
Lucky Bowl Veitvet145,00169,55188,13173,50197,14193,27193,94192,03197,32201,42189,26199,60208,92207,81191,89213,09194,44213,00207,00157,67
Tromsø Bowling & Biljard196,24186,25193,75179,00220,25188,32
Centrum Trondheim231,24181,50190,00188,50191,25200,50175,14174,47211,13180,47
TP Bowlingsenter0,00
Lucky Bowl Kongsberg165,12228,00202,00218,11198,56186,12206,00
Dora Bowling207,12194,29211,09212,25196,80
Bowling 1 Drammen142,62150,00150,67183,97187,67196,57203,50199,39193,41207,48188,30200,33216,31188,62
Bowlingsenteret Kongsving191,00195,75214,75208,84
Metro Sandefjord149,33134,00160,50160,64186,50203,76188,67203,75
Bowling 1 Elverum157,67203,52
Panorama Bowling188,50189,75
Lucky Bowl Trondheim192,72194,00196,94186,75210,50204,76
Lucky Bowl Drammen192,08198,00214,25194,00197,25198,71
Lucky Bowl Strømmen178,50179,08151,25202,00
Lucky Bowl Moss178,53205,44195,15
Lillestrøm Bowlingsenter182,33193,50
Lucky Bowl Holmen178,42193,39220,62216,31210,56187,50
Bowling 1 Gjøvik195,00212,00
Askøy Bowling171,25
Lucky Bowl Åsen154,58191,55202,45
Mestern Skreppestadveien165,83152,33164,38188,62177,00201,04225,00198,69190,50
Sjøsenteret-Tønsberg141,00153,92160,49168,35203,58182,94192,94220,19211,64
Åsnes174,33177,13
Evje Bowling139,67180,25189,67181,81193,67185,42199,63
Bergen - Sandsli197,33185,00
Arendal Bowling175,33200,67
Bjugn Bowling177,68196,84
Lille Paris165,50172,58191,81
Bowling 1 Vestkanten187,37
Lucky Bowl Hannevika158,00152,17172,68
Uregistrert151,62150,89164,59169,30
Magic Bowling144,12168,00
Down Town157,50166,33
Lucky Bowl Kristiansand153,00
Vennesla Bowling160,67
Drammen Bowling142,75
snitt