registrering for lisensnummer : for sesongen.

Mariann Kleiven

Spiller denne sesongen for Arctic Strike BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl PP-Finale 4 1291 7 184.43 1291 7 184.43
2 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 3 1286 6 214.33 2577 13 198.23
3 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1186 6 197.67 3763 19 198.05
4 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1153 6 192.17 4916 25 196.64
5 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1137 6 189.50 6053 31 195.26
6 30.Jul-26 Nordens Paris 1 Tromsø Bowl Standard 1025 6 170.83 7078 37 191.30
7 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Tromsø Bowl Veteranliga 480 3 160.00 7558 40 188.95
8 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Tromsø Bowl Veteranliga 596 3 198.67 8154 43 189.63
9 24.Sep-26 Nordens Paris 2 Tromsø Bowl Standard 20 1015 6 169.17 9169 49 187.12
10 24.Sep-26 Nordens Paris 2 Tromsø Bowl Standard 1015 6 169.17 10184 55 185.16
11 24.Sep-26 Nordens Paris 2 Tromsø Bowl Standard 992 6 165.33 11176 61 183.21
12 29.Sep-26 2.div avd A runde 2 Tromsø Bowl NBF liga 741 4 185.25 11917 65 183.34
13 29.Sep-26 2.div avd A runde 2 Tromsø Bowl NBF liga 638 4 159.50 12555 69 181.96
14 05.Oct-26 2.div.vet. runde 4 Tromsø Bowl Veteranliga 554 3 184.67 13109 72 182.07
15 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1048 6 174.67 14157 78 181.50
16 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1028 6 171.33 15185 84 180.77
17 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 20 1075 6 179.17 16260 90 180.67
18 12.Oct-26 2.div.vet. runde 5 Tromsø Bowl Veteranliga 621 3 207.00 16881 93 181.52
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1688193181,52 1373075183,07 315118175,06
Turnering 1325173181,52 1010055183,64 315118175,06
NBF liga 13798172,38 13798172,38 000,00
Veteranliga 225112187,58 225112187,58 000,00
Hall200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Tromsø Bowling & Biljard164,83165,83174,93173,08172,79185,41199,52175,93173,61183,00192,44186,10183,25191,42197,32189,92196,26186,14194,95194,42184,37189,46179,04181,50
Lucky Bowl Lørenskog175,06
Bowling 1 Drammen176,25199,00
Utenlands173,78187,22186,08184,68180,50193,78
Bowlingsenteret Kongsving167,50194,75153,25194,25198,00193,00193,00
Uregistrert159,50171,65173,60183,94183,42181,62154,50189,00
Vallø Bowling187,00
Lucky Bowl Kongsberg193,00167,75201,75179,00
Bowling 1 Sortland177,67180,48191,31172,53175,00
Svolvær Bowlingsenter162,71163,33186,89172,36170,89177,89181,78187,59180,60173,88179,50
Lucky Bowl Veitvet99,00158,90155,60162,17132,67159,75198,84191,42209,00187,33179,12185,62171,67199,18177,00155,83176,39
Lucky Bowl Hamar192,44179,67206,00194,35207,68172,12
Nordlyset Bowling164,67191,28161,17178,39189,81176,50
Sarpsborg Bowlingsenter163,67
Centrum Trondheim164,17188,42184,25172,50193,00181,75182,25167,00193,50180,00
Bowlinghallen Solør177,75175,00184,50205,00191,25205,75
Bowling 1 Elverum198,52
Panorama Bowling183,75
Hønefoss Bowling157,67194,43195,00209,00172,50182,33
Dora Bowling161,00170,33168,50165,25195,53178,25179,25
Lucky Bowl Trondheim158,00160,00208,32183,78
Aspmyra Bowling168,00175,04179,98171,42183,50191,42173,83172,38201,26179,58
Bergen - Sandsli177,00183,75188,75175,00203,00201,00211,00193,25
Lucky Bowl Åsen187,00
Mestern Skreppestadveien158,33186,00191,50175,50194,25
Lucky Bowl Drammen184,50179,25
Askøy Bowling177,33144,67190,75170,50188,75
Harstad Bowling163,56177,14193,75188,71198,79184,50
Arendal Bowling178,75
Bowling 1 Gjøvik190,00163,50187,50189,25
Lucky Bowl Holmen187,67183,75
Åsnes215,00
Lucky Bowl Kristiansand170,25153,75
Narvik Bowling187,19169,34177,85
Lillestrøm Bowlingsenter175,33
Bjugn Bowling165,00203,00
Bardu Bowling149,33149,17
Steinkjer Bowling185,00190,00
Levanger Bowling149,00185,00
Alta Bowling155,67171,33
Orkland Bowling162,33154,00
snitt