registrering for lisensnummer : for sesongen.

Guri Troøien

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse F-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Dora Bowling Veteranliga 360 3 120.00 360 3 120.00
2 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Dora Bowling Veteranliga 407 3 135.67 767 6 127.83
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 7676127,83 7676127,83 000,00
Veteranliga 7676127,83 7676127,83 000,00
Hall200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling126,44119,73129,17121,08113,25124,00149,45110,00145,06144,83137,12145,21152,92141,22141,00138,88151,75137,06128,74129,47131,92125,26141,92127,83
Bowlingsenteret Kongsving137,00152,00132,25160,50
Lucky Bowl Trondheim128,00119,00117,67140,50143,25145,67150,500,00139,17
Futura Bowling135,25142,00138,75
Lykkeland Steinkjer137,00117,88
Centrum Trondheim133,00153,00145,67131,00134,25150,25143,50126,33130,12142,42
Panorama Bowling124,50141,75153,00158,00126,25137,67
Lucky Bowl Veitvet124,50
Lucky Bowl Hamar143,50137,67155,33140,83
Oppdal Bowling132,67115,50147,88145,50161,00145,75129,67
Lucky Bowl Bergen124,38
Tromsø Bowling & Biljard114,67130,67161,50
Bowling 1 Elverum154,00136,25149,67
Bergen - Sandsli137,67
Bowling 1 Drammen137,50
Vallø Bowling123,33130,67
Ulsteinvik Bowling119,50164,75
Brattvåg Bowling144,00157,50
Bowling 1 Sortland153,50
Arendal Bowling147,75
Lucky Bowl Haugesund145,25
Bowlinghallen Solør122,00
Rabalder115,00133,38143,00
Levanger Bowling149,33112,67139,83147,83129,88140,90
Orkland Bowling121,330,00
Bjugn Bowling121,50135,33136,75
Hønefoss Bowling148,50135,00
Steinkjer Bowling108,00121,3391,00
Ørsta Bowling116,50160,00
snitt