registrering for lisensnummer : for sesongen.

John Tormod Hjermstad

Spiller denne sesongen for Red Crown BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 469 3 156.33 469 3 156.33
2 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 481 3 160.33 950 6 158.33
3 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 38 1805 9 200.56 2755 15 183.67
4 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 535 3 178.33 3290 18 182.78
5 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 528 3 176.00 3818 21 181.81
6 25.Aug-26 Sølvkula Cup #1 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #1 11 885 5 177.00 4703 26 180.88
7 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Lucky Bowl H Veteranliga 617 3 205.67 5320 29 183.45
8 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Lucky Bowl H Veteranliga 493 3 164.33 5813 32 181.66
9 17.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 654 4 163.50 6467 36 179.64
10 20.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Lucky Bowl V NBF liga 765 4 191.25 7232 40 180.80
11 20.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Lucky Bowl V NBF liga 763 4 190.75 7995 44 181.70
12 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Lucky Bowl H Veteranliga 508 3 169.33 8503 47 180.91
13 22.Sep-26 Sølvkula Cup #2 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #2 3 1009 5 201.80 9512 52 182.92
14 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 685 4 171.25 10197 56 182.09
15 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 866 4 216.50 11063 60 184.38
16 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 775 4 193.75 11838 64 184.97
17 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Lucky Bowl H Veteranliga 640 3 213.33 12478 67 186.24
18 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Lucky Bowl H Veteranliga 466 3 155.33 12944 70 184.91
19 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 132 448 3 149.33 13392 73 183.45
20 24.Oct-26 2.div avd C runde 3 Lucky Bowl P NBF liga 721 4 180.25 14113 77 183.29
21 24.Oct-26 2.div avd C runde 3 Mestern Skre NBF liga 717 4 179.25 14830 81 183.09
22 27.Oct-26 Sølvkula Cup #3 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #3 2 1018 5 203.60 15848 86 184.28
23 28.Oct-26 Runde 4 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 718 4 179.50 16566 90 184.07
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1656690184,07 436523189,78 1220167182,10
Turnering 717839184,05 000,00 717839184,05
Osloliga 205712171,42 000,00 205712171,42
Veteranliga 272415181,60 272415181,60 000,00
NBF liga 460724191,96 16418205,12 296616185,38
Hall200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Kongsberg171,12179,98194,13
Lucky Bowl Holmen164,00191,73189,78
Hønefoss Bowling171,13182,27181,81
Lucky Bowl Veitvet165,00175,75185,80181,25
Lucky Bowl Porsgrunn199,75180,25
Mestern Skreppestadveien191,12179,25
Lucky Bowl Lørenskog174,95182,17171,25
Bowlingsenteret Kongsving149,33
Lucky Bowl Moss186,50210,00
Sarpsborg Bowlingsenter185,38
Kongsten Bowling154,25185,25
Bowling 1 Gjøvik158,62176,00
Lucky Bowl Hamar157,00165,25
Metro Sandefjord165,00
Vallø Bowling178,38
Lillestrøm Bowlingsenter162,75
Bowlinghallen Solør162,25
snitt