registrering for lisensnummer : for sesongen.

Paul Tetoka

Spiller denne sesongen for Veitvet Seniorbowling i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 4.div.vet. runde 1 Lucky Bowl V Veteranliga 560 3 186.67 560 3 186.67
2 14.Sep-26 4.div.vet. runde 2 Lucky Bowl V Veteranliga 497 3 165.67 1057 6 176.17
3 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 716 4 179.00 1773 10 177.30
4 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 706 4 176.50 2479 14 177.07
5 05.Oct-26 4.div.vet. runde 4 Lucky Bowl V Veteranliga 492 3 164.00 2971 17 174.76
6 12.Oct-26 4.div.vet. runde 5 Lucky Bowl V Veteranliga 572 3 190.67 3543 20 177.15
7 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 140 422 3 140.67 3965 23 172.39
8 28.Oct-26 Runde 4 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 629 4 157.25 4594 27 170.15
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 459427170,15 212112176,75 247315164,87
Turnering 4223140,67 000,00 4223140,67
Osloliga 205112170,92 000,00 205112170,92
Veteranliga 212112176,75 212112176,75 000,00
Hall200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Veitvet157,54160,59157,18163,35159,33172,12172,74171,72166,23166,43179,57166,43166,29165,90176,75
Lucky Bowl Holmen158,33158,44177,17173,36179,08161,50173,00170,56185,57168,25169,56163,62176,50
Lucky Bowl Lørenskog148,00161,92151,88181,83168,50165,75177,35188,83171,50160,25168,00193,88191,50168,12
Bowlingsenteret Kongsving140,67
Bowlinghallen Solør163,67155,67
Sarpsborg Bowlingsenter146,67162,83156,50180,33
Kongsten Bowling139,17178,50173,67174,75
Hønefoss Bowling183,00168,33
Lucky Bowl Moss160,80152,00166,00
Sandvika Bowling190,50192,75
Lucky Bowl Hamar137,00201,00192,50
Lucky Bowl Strømmen156,92162,00178,25155,33168,06163,75169,00197,40177,67168,50174,67
Down Town167,67
Åsnes167,25
Førtito Bar & Bowling170,33178,33
Lucky Bowl Jessheim 181,67
Bowling 1 Drammen176,25
Lille Paris140,00137,67164,75168,73
Uregistrert136,33170,88
snitt