registrering for lisensnummer : for sesongen.

Odd Helge Føreland

Spiller denne sesongen for Evje BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Metro Sandefjord178,67204,00222,000,00171,00218,50224,25
Bowling 1 Drammen176,67191,33174,83190,50202,64179,25222,00
Mestern Skreppestadveien166,67199,90203,49189,17202,74196,33206,55204,58209,29200,12218,26
Lucky Bowl Moss156,33185,33200,05215,00206,35212,50
Evje Bowling179,25165,14172,32182,13188,22192,78186,06180,93234,04232,00205,54227,67215,10
Lucky Bowl Kongsberg181,67180,33197,67230,00189,75212,25
Down Town211,19219,38192,50
Kongsten Bowling211,56206,83226,25191,00
Lucky Bowl Haugesund173,00183,67179,00220,00182,00188,50
Sarpsborg Bowlingsenter222,50187,17
Stadion Bowling161,75175,00
Vallø Bowling190,46176,83189,29193,42203,30225,12
Bowling 1 Vestkanten224,00196,00232,75205,00
Lucky Bowl Veitvet168,20185,83202,33184,50195,00180,50199,39
Lucky Bowl Bergen204,50168,00
Lucky Bowl Hannevika167,19176,00214,36210,78199,79215,20200,19215,41212,93207,60
Hønefoss Bowling191,33188,17214,330,00210,61200,67
Lucky Bowl Holmen196,75
Lucky Bowl Hamar172,50164,67215,85190,33
Dora Bowling150,67207,58157,00189,50
Lucky Bowl Åsen172,67163,67193,25197,42
Lucky Bowl Trondheim193,33190,25
Arendal Bowling173,00177,00200,84195,77191,62215,11184,33
Bergen - Sandsli188,33213,17202,62204,08
Drammen Bowling194,67
TP Bowlingsenter175,67191,00
Pers Hotell0,00
Centrum Trondheim208,00
Bowlinghallen Solør204,33
Bowl it211,25
Bowlingsenteret Kongsving187,83
Lucky Bowl Kristiansand179,81172,50169,75158,33177,71172,60155,33
Vennesla Bowling154,64166,80169,29165,60205,85
Kilden Bowling,Tønsberg186,62
Lucky Bowl Drammen189,50
Tromsø Bowling & Biljard184,17
Utenlands175,00
Åsnes183,33154,67
Bowling 1 Elverum168,33
Uregistrert149,33
Bjugn Bowling127,33
snitt