registrering for lisensnummer : for sesongen.

Christer Aker

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2021-2022

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 27.Jun-21 Elverum Open Bowling 1 El Finale 1 1080 5 216.00 1080 5 216.00
2 27.Jun-21 Elverum Open Bowling 1 El Standard 2 1454 6 242.33 2534 11 230.36
3 27.Jun-21 Elverum Open Bowling 1 El Standard 1371 6 228.50 3905 17 229.71
4 04.Jul-21 Imsdal Cup Centrum Tron Innledende 5 1280 6 213.33 5185 23 225.43
5 04.Jul-21 Imsdal Cup Centrum Tron Innledende 1243 6 207.17 6428 29 221.66
6 04.Jul-21 Imsdal Cup Centrum Tron Matchplay 1 1 446 2 223.00 6874 31 221.74
7 04.Jul-21 Imsdal Cup Centrum Tron Matchplay 2 1 602 3 200.67 7476 34 219.88
8 04.Jul-21 Imsdal Cup Centrum Tron Matchplay 3 1 698 3 232.67 8174 37 220.92
9 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Finale 4 569 3 189.67 8743 40 218.58
10 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 2045 9 227.22 10788 49 220.16
11 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 651 3 217.00 11439 52 219.98
12 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 622 3 207.33 12061 55 219.29
13 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 618 3 206.00 12679 58 218.60
14 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 583 3 194.33 13262 61 217.41
15 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 580 3 193.33 13842 64 216.28
16 01.Aug-21 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 2 575 3 191.67 14417 67 215.18
17 15.Aug-21 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 3 1369 6 228.17 15786 73 216.25
18 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Finale 2 642 3 214.00 16428 76 216.16
19 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Semifinale 2 625 3 208.33 17053 79 215.86
20 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1 1344 6 224.00 18397 85 216.44
21 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1292 6 215.33 19689 91 216.36
22 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1196 6 199.33 20885 97 215.31
23 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1188 6 198.00 22073 103 214.30
24 12.Sep-21 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1112 6 185.33 23185 109 212.71
25 18.Sep-21 X-Ide liga runde 1 Bowling 1 Ve NBF menn 640 3 213.33 23825 112 212.72
26 26.Sep-21 NM sgl/dbl Herrer Bowling 1 Ha Finale 8 2139 11 194.45 25964 123 211.09
27 26.Sep-21 NM sgl/dbl Herrer Bowling 1 Ha Innledende 42 1185 6 197.50 27149 129 210.46
28 26.Sep-21 NM sgl/dbl Herrer Bowling 1 Ha Kvartfinale 3 1356 6 226.00 28505 135 211.15
29 26.Sep-21 NM sgl/dbl Herrer Bowling 1 Ha Semifinale 3 1356 6 226.00 29861 141 211.78
30 12.Oct-21 Centrums Cup 1 Centrum Tron Standard 1 1393 6 232.17 31254 147 212.61
31 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Final step 1 15 551 3 183.67 31805 150 212.03
32 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 30 1327 6 221.17 33132 156 212.38
33 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 1302 6 217.00 34434 162 212.56
34 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 1246 6 207.67 35680 168 212.38
35 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 1164 6 194.00 36844 174 211.75
36 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Qualifying 1069 6 178.17 37913 180 210.63
37 17.Oct-21 EBT 11 NO by Brunswi Hønefoss Bo Semi Final 6 1279 6 213.17 39192 186 210.71
38 19.Oct-21 Centrums Cup 2 Centrum Tron Standard 2 1380 6 230.00 40572 192 211.31
39 31.Oct-21 Imsdal Cup Centrum Tron Matchplay 1 2 629 3 209.67 41201 195 211.29
40 31.Oct-21 Imsdal Cup Centrum Tron Standard 5 1312 6 218.67 42513 201 211.51
41 06.Nov-21 X-Ide liga runde 3 Centrum Tron NBF menn 589 3 196.33 43102 204 211.28
42 14.Nov-21 KM Lag TBKr Oppdal Bowli Innledende 1 907 4 226.75 44009 208 211.58
43 14.Nov-21 KM Lag TBKr Oppdal Bowli RR-finale Herrer 3 1032 5 206.40 45041 213 211.46
44 21.Nov-21 NM klubblag Herrer Dora Bowling Innledende 8 656 3 218.67 45697 216 211.56
45 21.Nov-21 NM klubblag Herrer Dora Bowling KVartfinale 21 585 3 195.00 46282 219 211.33
46 21.Nov-21 NM klubblag Herrer Dora Bowling RR-finale 3 1067 5 213.40 47349 224 211.38
47 21.Nov-21 NM klubblag Herrer Dora Bowling Semifinale 6 654 3 218.00 48003 227 211.47
48 27.Nov-21 X-Ide liga runde 4 Hannevika Bo NBF menn 575 3 191.67 48578 230 211.21
49 28.Nov-21 X-Ide liga runde 4 Bowling 1 Dr NBF menn 627 3 209.00 49205 233 211.18
50 28.Nov-21 X-Ide liga runde 4 Lucky Bowl V NBF menn 622 3 207.33 49827 236 211.13
51 13.Dec-21 Centrums Cup 4 Centrum Tron Standard 1 1509 6 251.50 51336 242 212.13
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 51336242212,13 1848086214,88 32856156210,62
Turnering 48283227212,70 1789183215,55 30392144211,06
NBF menn 305315203,53 5893196,33 246412205,33
Hall200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
Bowling 1 Elverum166,25186,65190,46221,45227,34202,36219,98232,46206,60225,30226,17229,71
Dora Bowling218,71204,42219,32208,00208,86225,44220,70218,08226,10223,55228,84225,10224,00216,55
Centrum Trondheim195,67199,83212,50215,67202,97200,76209,88211,57211,12223,47216,06216,89217,79214,88
Bowling 1 Vestkanten226,33187,67235,00203,33222,00183,67214,33200,67221,00217,33213,00250,67233,00227,33213,33
Oppdal Bowling225,69235,94210,40212,67197,73208,63220,45227,16219,02220,75200,75222,97246,00209,79
Bowling 1 Drammen171,75165,83194,72187,67223,65201,56224,33216,89213,33222,67265,00209,00
Bowling 1 Hamar180,00186,59188,65222,05228,49228,49215,62217,60219,61211,00206,25202,33224,39215,46221,78213,70208,14
Lucky Bowl Veitvet158,62197,00206,50213,86212,67215,86210,56211,17203,60209,56215,42194,12201,26217,56214,00207,33
Hønefoss Bowling211,83196,73224,21216,50210,84224,72218,33201,33203,54
Hannevika Bowling156,75196,64181,00175,67191,67
Bowlingsenteret Kongsving237,94229,27207,76214,13190,48207,67217,06215,67228,08
Orkland Bowling170,00212,44203,51219,16226,33220,81
Lucky Bowl Åsen159,11195,00187,67220,50238,00191,19222,33251,33212,33
Bowling 1 Heimdal200,56194,86208,33208,67219,76196,30226,76233,00218,36200,39
Bowlinghallen Solør186,00177,33205,08229,67209,67231,80
Panorama Bowling224,85221,00218,00211,85212,17199,00225,28
Tromsø Bowling & Biljard212,44236,00246,33187,67202,42217,67216,33
Utenlands220,38202,30190,04186,81198,92210,05195,69196,39
Levanger Bowling213,22213,07221,38215,70240,78
Aspmyra Bowling183,67205,47
TP Bowlingsenter205,33203,33
Mestern Skreppestadveien203,33227,50201,44224,75190,33199,33188,00
Lucky Bowl Drammen205,75216,33205,67
Lucky Bowl Lørenskog218,33194,33207,25204,07
Lucky Bowl Holmen182,68215,41193,33
Pers Hotell219,66229,67222,96
Bowling 1 Gjøvik172,64186,55196,07204,90227,50227,63217,81210,18205,48219,47
Sletterkulo Bowling166,67188,00200,33
Uregistrert169,06193,22202,84207,33229,37225,17214,82242,00196,75
Åsnes176,67187,00220,79232,67218,34191,00214,00
Karla`s Bowling217,12217,26
Kongsten Bowling203,92
Metro Sandefjord187,00189,62182,33201,73
Bowling 1 Kongsvinger172,33206,67219,68213,16
Sjøsenteret-Tønsberg223,27212,88
Evje Bowling145,33208,67216,19198,03209,03
GSK Bowling200,89202,00201,11191,92197,00
Svolvær Bowlingsenter176,67
Bergen - Sandsli196,38
Vennesla Bowling207,80
Sarpsborg Bowlingsenter175,33168,33203,26
Sheiken Bowling & Biljard190,33
Lille Paris195,50193,43
Lillestrøm Bowlingsenter191,67
Førtito Bar & Bowling181,67
Bowling 1 Moss163,33174,00
Magic Bowling165,67
Metro Egersund188,67
Arctic Bowling162,00
snitt