registrering for lisensnummer : for sesongen.

Roar Haugan

Spiller denne sesongen for Gokstad BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands ESBC Roma 3043 18 169.06 3043 18 169.06
2 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Metro Sandef Veteranliga 453 3 151.00 3496 21 166.48
3 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Metro Sandef Veteranliga 504 3 168.00 4000 24 166.67
4 19.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl H NBF liga 697 4 174.25 4697 28 167.75
5 19.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl H NBF liga 735 4 183.75 5432 32 169.75
6 21.Sep-26 2.div.vet. runde 3 Metro Sandef Veteranliga 569 3 189.67 6001 35 171.46
7 01.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 747 4 186.75 6748 39 173.03
8 03.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 655 4 163.75 7403 43 172.16
9 03.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 661 4 165.25 8064 47 171.57
10 05.Oct-26 2.div.vet. runde 4 Metro Sandef Veteranliga 613 3 204.33 8677 50 173.54
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 867750173,54 420224175,08 447526172,12
Turnering 304318169,06 000,00 304318169,06
NBF liga 349520174,75 206312171,92 14328179,00
Veteranliga 213912178,25 213912178,25 000,00
Hall20042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Hannevika184,33154,33162,50184,00204,38195,50167,25162,00179,00
Metro Sandefjord165,27176,38179,97178,92192,67185,89181,39181,18185,61180,89184,00195,06192,60200,11190,39183,68179,06180,19182,94180,58176,11175,18175,08
Utenlands175,61186,44188,67177,44185,17162,94182,33174,72169,06
Lucky Bowl Kongsberg197,33227,33190,17184,00161,50196,00173,60170,97187,50
Mestern Skreppestadveien178,17182,33183,33176,00183,25177,25153,00193,78185,04169,75171,00170,170,00178,72162,00169,92167,33183,00
Lucky Bowl Porsgrunn171,44
Vallø Bowling187,50187,33182,92197,50177,96183,47175,00179,33158,60171,36168,92167,25
Lucky Bowl Lørenskog158,25
Lucky Bowl Trondheim203,41170,00178,58152,17
Lucky Bowl Hamar196,70173,67191,67187,17177,33173,17
Lucky Bowl Veitvet169,00131,00177,33183,67167,38183,83153,33165,67158,83167,33167,00
Down Town155,83183,83188,50177,50180,62187,25163,75
Sarpsborg Bowlingsenter170,25188,83158,25
Lucky Bowl Haugesund169,00179,33185,50208,75182,00172,75198,25173,000,00
Evje Bowling180,33157,25203,00189,50
Bowl it181,00173,00202,67191,50182,50165,00206,75194,75185,25
Bowling 1 Drammen181,33154,50172,00184,67207,50194,75176,75
Stadion Bowling166,75
Kongsten Bowling191,00
Lucky Bowl Bergen169,50167,75
Bowling 1 Vestkanten215,25190,00174,00179,00159,75
Hønefoss Bowling176,17216,67215,25181,75166,50
Pers Hotell154,67144,00195,25173,00179,50
Oppdal Bowling166,00
TP Bowlingsenter178,50
Bowlingsenteret Kongsving168,50
Sandvika Bowling166,75
Karla`s Bowling191,00
Bergen - Sandsli169,33176,83173,33185,88189,58186,00192,00188,42
Lucky Bowl Drammen212,50173,33166,75
Centrum Trondheim154,00189,00
Lucky Bowl Åsen149,33157,67162,67156,75
Dora Bowling197,67168,00159,00162,67
Askøy Bowling177,33158,75
Bowling 1 Gjøvik176,00
Tromsø Bowling & Biljard194,67169,00
Lucky Bowl Kristiansand172,67173,33189,75199,00
Vennesla Bowling185,67191,25175,62
Arendal Bowling187,33214,33152,75173,75
Lucky Bowl Moss217,33
Sjøsenteret-Tønsberg179,17167,33163,33190,00
Bergen Bowlingsenter166,67
Magic Bowling182,33
Uregistrert178,75
snitt