registrering for lisensnummer : for sesongen.

Christian Olsen Voldnes

Spiller denne sesongen for Oslo BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 24 1703 9 189.22 1703 9 189.22
2 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 537 3 179.00 2240 12 186.67
3 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 514 3 171.33 2754 15 183.60
4 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 502 3 167.33 3256 18 180.89
5 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 483 3 161.00 3739 21 178.05
6 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 476 3 158.67 4215 24 175.63
7 16.Aug-26 Glåmdal Trippel`n ( Bowlingsente Standard 451 3 150.33 4666 27 172.81
8 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 143 876 6 146.00 5542 33 167.94
9 08.Sep-26 Tirsdagscup 1 Lucky Bowl V Tirsdagscup 1 6 878 5 175.60 6420 38 168.95
10 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 569 4 142.25 6989 42 166.40
11 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Lucky Bowl V NBF liga 647 4 161.75 7636 46 166.00
12 20.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Lucky Bowl V NBF liga 718 4 179.50 8354 50 167.08
13 22.Sep-26 Veitvet Double Tour Lucky Bowl V Veitvet Double Tour 1 9 907 5 181.40 9261 55 168.38
14 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 644 4 161.00 9905 59 167.88
15 03.Oct-26 3.div Øst 1 Avd A r Bowling 1 Gj NBF liga 693 4 173.25 10598 63 168.22
16 06.Oct-26 Tirsdagscup 2 Lucky Bowl V Tirsdagscup 2 15 778 5 155.60 11376 68 167.29
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1137668167,29 457227169,33 680441165,95
Turnering 810548168,85 256315170,87 554233167,94
Osloliga 12138151,62 6444161,00 5694142,25
NBF liga 205812171,50 13658170,62 6934173,25
Hall20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bowling 1 Gjøvik0,00184,38178,75171,00210,50173,25
Bowlingsenteret Kongsving184,25165,25172,81
Lucky Bowl Veitvet164,44162,23157,26165,61171,62185,75185,53174,24187,03166,21181,14188,70187,07199,27190,04195,30183,09182,61167,42
Sarpsborg Bowlingsenter183,33175,250,00146,00
Lucky Bowl Holmen156,64162,50167,67162,45179,52185,44199,62140,95182,65171,35173,08169,75195,58204,69200,19183,06183,50142,25
Bowlinghallen Solør147,88175,750,00169,38192,50
Lucky Bowl Kongsberg190,50188,75176,75193,75191,25
Mestern Skreppestadveien175,50180,58
Lucky Bowl Porsgrunn190,00
Lucky Bowl Lørenskog164,12157,69170,33173,08166,23185,12189,35198,31202,12196,44186,06188,83202,00217,06193,50188,60200,00183,25
Metro Sandefjord190,25181,75
Vallø Bowling169,75
Lucky Bowl Hannevika167,12
Tromsø Bowling & Biljard147,33165,00163,17
Lucky Bowl Hamar174,00190,83196,00188,50192,71
Pers Hotell173,12188,88177,50179,00190,25
Bowling 1 Elverum194,75182,50
Centrum Trondheim165,50219,00171,25
Bowling 1 Drammen192,75190,00190,38191,75
Orkland Bowling160,00190,25
Dora Bowling160,50144,50206,50188,17
Levanger Bowling172,25163,75170,00
Panorama Bowling159,67
Evje Bowling224,00
Lucky Bowl Haugesund212,50
Bowling 1 Vestkanten204,75
Hønefoss Bowling149,00176,00171,50181,17211,75168,67
Lucky Bowl Bergen171,00
Lucky Bowl Strømmen180,50162,50159,17162,00166,86183,55175,04170,00188,88183,56171,00191,88208,88
Sandvika Bowling198,92204,25
Lucky Bowl Moss170,67208,50173,25186,50181,58
Karla`s Bowling162,75158,50176,25
Kongsten Bowling164,00178,75
Førtito Bar & Bowling162,67178,50
Lucky Bowl Trondheim161,75176,50168,67
Aspmyra Bowling181,88
Oppdal Bowling184,50
TP Bowlingsenter176,00
Lucky Bowl Drammen167,67179,75
Uregistrert154,80
snitt