registrering for lisensnummer : for sesongen.

Andreas Jacobsen

Spiller denne sesongen for Blue Strike i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 619 4 154.75 619 4 154.75
2 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 767 4 191.75 1386 8 173.25
3 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 744 4 186.00 2130 12 177.50
4 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 608 4 152.00 2738 16 171.13
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 273816171,12 000,00 273816171,12
NBF liga 273816171,12 000,00 273816171,12
Hall20042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Tromsø Bowling & Biljard166,38177,00190,78219,33178,19213,27162,45198,92202,62208,58184,61181,00157,57178,71171,12
Bowling 1 Sortland172,00180,64193,36211,33181,62166,83200,26205,55190,11183,25177,97185,11
Svolvær Bowlingsenter160,33177,33176,33181,27172,47182,75186,25179,50186,80206,00
Harstad Bowling162,00176,90176,38180,19179,88180,88187,00199,62207,62199,31190,89192,81190,14202,13
Nordlyset Bowling171,27161,50186,08169,83172,17206,22182,00184,56190,50196,64157,00
Utenlands188,00
TP Bowlingsenter163,00201,00147,67180,76
Lucky Bowl Moss195,50
Bowlingsenteret Kongsving194,75
Lucky Bowl Hamar192,00
Kongsten Bowling184,38
Aspmyra Bowling172,33173,33169,61188,68178,48184,30183,33178,67192,20168,62
Bowlinghallen Solør138,50
Sletterkulo Bowling178,00193,65
Narvik Bowling212,83213,17188,60
Bardu Bowling126,50150,00149,00178,00
Uregistrert179,86180,85
Fauske Bowling153,33164,67176,33
Alta Bowling131,67172,40
snitt